Gry

Nowe zwiastuny Far Cry 5 przybliżają pomocników głównego bohatera

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Do tej pory przedstawiano nam głównie przeciwników, których trzeba będzie pokonać przemierzając Hope County. W świecie Far Cry 5 spotkamy jednak także postacie, które będą nam pomagać.

Ubisoft zaczyna coraz częściej przypominać o Far Cry 5. To producent, który lubi promować swoje produkcje sporą dawką materiałów wideo i właśnie bardzo dobitnie to potwierdził.

Światło dzienne ujrzało bowiem kilka nowych zwiastunów Far Cry 5. Do tej pory przedstawiano nam głównie przeciwników, których trzeba będzie pokonać przemierzając Hope County. Teraz możemy poznać pomocników, którzy nam to ułatwią.

I okazuje się, że będzie ich całkiem sporo. O psie Boomer wiedzieliśmy już wcześniej, poza nim liczyć można będzie także na lokalną bizneswoman oraz kilku najemników. Każda z postaci to inne umiejętności i tym samym możliwość wykorzystania ich do różnych celów.

Wspomniane zwiastuny przybliżające pomocników głównego bohatera zobaczyć możecie poniżej. Przypominamy, że premiera Far Cry 5 planowana jest na 27 marca.


 

 

 

 

 


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vassago
  Psiak wydaje się spoko, od razu wracam myślami do Fallout 4. Co do pozostałych pomocników to nie wiem, czy nie bedzie to zbytnie ułatwienie dla gracza.
  1
 • avatar
  taki_jeden
  Czekam, ale tylko ze względu na koopa.