Systemy operacyjne

FIFA 13 dostępna na Windows Phone 8

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Gracze otrzymują do dyspozycji aż 30 lig, 500 licencjonowanych drużyn, ponad 15 000 zawodników i 32 autentyczne stadiony.

FIFA 13 logo

Właściciele smartfonów z systemem Windows Phone 8 nie mają tak dużego wyboru aplikacji i gier, jakim mogą cieszyć się zwolennicy Androida. Powody do narzekań mają również fani piłki kopanej, bo brak tego typu propozycji na mobilne okienka był aż nadto widoczny. Wreszcie zmienia to FIFA 13, ale niestety tylko częściowo.

Produkcji tej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, bo jest to jedna z najbardziej znanych serii gier, która od jakiegoś czasu towarzyszy również urządzeniom mobilnym. Najnowsze odsłona piłkarskiej sagi EA w wersji na Windows Phone 8 zbiera naprawdę dobre recenzje i w żadnym razie nie można mówić, że została ona okrojona i jest prostą, małą aplikacją.

Gracze otrzymują do dyspozycji aż 30 lig, 500 licencjonowanych drużyn, ponad 15 000 zawodników i 32 autentyczne stadiony. Twórcy zadbali również o dobrą oprawę graficzną, bo jest ona jednym z elementów najbardziej chwalonych przez osoby, które to miały już okazję do zabawy z tym tytułem.

FIFA 13 gra Windows Phone 8 grafika

Niestety na wstępie napisaliśmy, że FIFA 13 wzbogaca Windows Phone 8 tylko częściowo. To prawda, ponieważ jest to pozycja dostępna jedynie na smartfony z serii Nokia Lumia. Dodatkowo ma ona spore wymagania z zalecanym 1 GB pamięci RAM na czele.

Jeśli jednak jest się właścicielem jednego z najwydajniejszych modeli Lumii, to śmiało można po grę sięgnąć. Kosztuje ona 4,99 dolarów.

FIFA 13 Windows Phone 8 Nokia pobierz
Pobierz grę FIFA 13 na smartfona Nokia Lumia z Windows Phone 8
 

Źródło: windowsphone, neowin, juegosdb

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tylko Nokia Lumia? A miałem nadzieję, że pogram sobie na moim HTC.
 • avatar
  Piłki kopanej serio??
 • avatar
  Tnie się na mojej lumii 920, więc nikomui ta gra nie pójdzie.
  -3
 • avatar
  O jaaaa, w końcu porządny powód do zakupu WP8 :P
 • avatar
  Ciekawe czy na Andka w końcu wyjdzie następca 12...