• benchmark.pl
  • Gry
  • Forza Horizon 4 z misjami fabularnymi nawiązującymi do m.in. Crazy Taxi
Gry

Forza Horizon 4 z misjami fabularnymi nawiązującymi do m.in. Crazy Taxi

przeczytasz w 1 min.

Jedną z nowości w Forza Horizon 4 będą Horizon Stories, dodatkowe misje nawiązujące do innych gier wyścigowych.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że sympatycy wyścigów będą chętnie sięgać po Forza Horizon 4. Wprawdzie gra pozostanie wierna głównym założeniom serii, ale nie zabraknie w niej nowości, które mogą znacząco zwiększyć atrakcyjność zabawy. Jedna z nich to Horizon Stories.

O czym tutaj mowa? O elementach fabularnych nawiązujących do innych gier, między innymi do Crazy Taxi, które zapewne dobrze pamiętają nieco starsi gracze. Dla młodszych dodajmy, iż chodzić będzie o jak najszybsze dowiezienie pasażerów pod wskazane miejsce.

„Jedną z nowości jest coś, co dodaliśmy pod nazwą Horizon Stories. Są to naprawdę fajne, niewielkie elementy oparte na narracji, które skupią się na pewnych czynnościach związanych z posiadaniem firmy czy interakcją z pewnymi ludźmi. Na przykład, jedna z opcji to posiadanie firmy taksówkarskiej. [...] Mamy historie związane z innymi grami wyścigowymi, a jedna z nich opiera się na Crazy Taxi.” - Benjamin Penrose, dyrektor artystyczny Playground Games

Przypominamy, że Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października tego roku. Gra dostępna będzie na Xbox One i PC z Windows 10.

Źródło: destructoid

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Guczi04
    -2
    Nie... Niech tylko nie niszczą tak fajnego tytułu i nie robią z tego kolejnego fabularnego gniota z masą wkurzających cutscenek, które tylko sztucznie przedłużają rozgrywkę.