Smartfony

Galaxy A5 (2016) wylądował w naszym Rankingu smartfonów - jak wypada?

przeczytasz w 1 min.

W jednym miejscu sprawdzicie teraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego bardzo ciekawego urządzenia.

Galaxy A5 (2016)

Chociaż zaprezentowany został kilkanaście dni temu ma spore szanse na to, aby w ogólnym rozrachunku znaleźć się w gronie najciekawszych smartfonów, o jakie producenci pokusili się w tym roku. Galaxy A5 (2016), bo właśnie o nim mowa, trafił już do naszego Rankingu smartfonów.

Dzięki temu w jednym miejscu macie już zebrane wszystkie najważniejsze informacje na temat urządzenia. Mowa nie tylko o samych danych dotyczących specyfikacji, ale także tego, na co w rzeczywistości się ona przekłada. Chodzi tutaj chociażby o wydajność w kilku programach testujących, jakość zdjęć czy też bardzo ważny dla wielu użytkowników czas pracy na baterii.

Szczegółów szukajcie przy karcie produktu we wspomnianym Rankingu smartfonów. Pamiętajcie też, że możecie tam porównywać Galaxy A5 (2016) z konkurentami i sprawdzać, jak wypada na ich tle.

Galaxy A5 (2016) vs Motorola Moto X Play
Galaxy A5 (2016) vs Motorola Moto X Play

Galaxy A5 (2016) vs Alcatel OneTouch IDOL 3 5,5
Galaxy A5 (2016) vs Alcatel OneTouch IDOL 3 5,5

Jeśli i to wam nie wystarczy, mamy coś jeszcze. Przypominamy, że, zgodnie ze składanymi wam ostatnio obietnicami, opublikowaliśmy już recenzję Galaxy A5 (2016).

Źródło: inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Oj, tak jak pisałem w poprzednim news'ie o A5 2016 - cena będzie musiała się ustabilizować - tak 1300-1500 zł. Inaczej tylko design będzie przyciągał ludzi do nowego Samsung'a.
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Ciekawe czy i w tym modelu procesor jest mocniejszy niż w PS4 xD