Klawiatury

Garaż dla klawiatury

przeczytasz w 1 min.

Quirky Space Bar to - uwaga - garaż dla twojej klawiatury. Nietypowa półka zapewnia schronienie klawiaturze, oferując dodatkowo sześć portów USB.

Podobnie jak inne projekty Quirky, garaż Space Bar został opracowany przez społeczność witryny, a do sprzedaży trafi tylko 590 egzemplarzy.

Nowość jest wykonana z aluminium i plastiku, a przy tym przypomina nieco produkty Apple. Jak podaje producent, Space Bar współpracuje z klawiaturami, które mają do 45 cm długości i  3,8 cm wysokości.

Gadżet wygląda również na dostatecznie wytrzymały, aby można było na nim postawić monitor. Oferuje też sześć portów USB 2.0, więc użytkownik może do niego podłączyć kilka akcesoriów.

Cena wynosi 42 dol. za sztukę.

Źródło: Wired.com

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  icogfx
  0
  kurcze wspaniałe!! już nigdy więcej nie będzie mi na klawiature deszcz i śnieg padał!! normalnie jakiś mega geniusz musiał na to wpaść
  • avatar
   manioor
   0
   jakby dodali tam odkurzacz próżniowy to bym się skusił xD
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    sie zastanawiam jak moglem zyc do tej pory bez tego...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     IMO bardzo fajne, zawsze trochę zaoszczędzonego miejsca na biurku :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      jak mamy zamiar jeść przed klawiaturą coś z keczupem to tylko nakładamy ten wynalazek i mamy z głowy klejące się klawisze :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       jakby było trochę szersze (głębsze) i na tyle wytrzymałe, że wytrzymało by monitor to imo bardzo fajne. A tak to nadaje się tylko dla kogoś kto ma kota :) (Ci co mają kota zrozumieją :) )
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        A ja zawsze trzymam jedzonko pod enterem i spacją. Zamiast w środku nocy buszować po chałupie, zwyczajnie nadziewam kąski wykałaczką i do rana styka. To się chyba nazywa "koreczki internauty" ;)

        @Ernest_sj

        Moja kota olewa klawe, najsmaczniejsze są kabelki...