Aplikacje mobilne

Google Allo jeszcze w tym tygodniu

przeczytasz w 1 min.

Najlepszy podobno komunikator dla urządzeń mobilnych jest już blisko.

Tegoroczna konferencja Google I/O 2016 przyniosła nam zapowiedzi komunikatorów Google Duo oraz Google Allo. Ten pierwszy udostępniony został jakiś czas temu, na drugi wciąż czekamy. Wygląda na to, że już niedługo.

Twierdzi tak Evan Blass, znany szerszej publiczności z jednego z portali społecznościowych jako @evleaks. To źródło dysponujące zazwyczaj dobrymi informacjami i jeśli teraz jest podobnie to Google Allo pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a dokładnie 21 września.

Google Allo

Przypomnieć wypada, że Google Allo to nowy komunikator tekstowy, który zdaniem producenta nie będzie miał sobie równych. Nieco więcej pisaliśmy o nim przy okazji wspominanej konferencji Google I/O 2016. Główna przewaga nad konkurentami wynikać ma z faktu, iż Google Allo zintegrowany będzie z kilkoma usługami.

Google Allo zapowiadany był jako propozycja dla Google Android i Apple iOS. Data 21 września dotyczyć może jednak tylko pierwszej z wymienionych platform.

Źródło: idroidspace, @evleaks

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Chyba dobrze rozumiem. Komunikator duo jest do wideo rozmów, allo będzie do wiadomości tekstowych, ...ciut bez sensu. Nie można dać to w jednym?
  Używam vibera. Dla mnie jest najlepszy :)
  • avatar
   PROCTON
   0
   Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, chętnie się pobawię, może zostanę na dłużej. ;)
   • avatar
    Tomecek
    0
    I tak 98,6% znajomych będzie używało Facebooczka i Messengera.
    • avatar
     Marucins
     0
     Jeśli zintegrują z Hangouts (zastąpią) i wprowadzą na każdy możliwy system... to jeszcze będzie miało jakikolwiek sens i może uda się mu przetrwać.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Póki co poczekam aż będę mógł wysłać z Allo smsy do każego a mie tylko do tego kto ma Androida 6.0 lub właśnie Allo.