• benchmark.pl
 • Gry
 • Gran Turismo 5 prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2010 roku
Gry

Gran Turismo 5 prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2010 roku

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że fani najnowszej edycji Gran Turismo na konsole Playstation 3 nieprędko doczekają się pełnej wersji tejże gry. Okazuje się bowiem, że Polyphony Digital - firma odpowiedzialna za stworzenie kultowej już serii skupia się obecnie nad zwiększeniem atrakcyjności już wydanego tytułu czyli Gran Turismo 5 Prolog. Oznacza to, co prawda większą ilość dodatków do tejże gry (nowe trasy, samochody i nowe funkcjonalności), ale jednocześnie odsunięcie na plan dalszy wydanie dyskowej edycji GT5.

Rewelacje te ujawnił serwis joystiq.com, któremu udało się  porozmawiać z głównym twórcą Gran Turismo - Kazunori Yamauchi podczas zakończonych już targów E3. W udzielonym wywiadzie dał on jasno do zrozumienia jakie są obecne priorytety jego zespołu. Jednocześnie przypomniał, że w planach nadal znajduje się długo odwlekany projekt Gran Turismo 4 Mobile na konsole PSP, który ma szanse pojawić się w 2011 roku. Tylko czy wówczas ktoś jeszcze będzie chciał go kupić?

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  2010 ? chyba coś redaktorom joystickowi się pogmatwało w głowie. miał być początek 2009 a teraz nagle 2010 ? bez przesady GT5 i tak już powinien wyjść jakiś czas temu. Co do samego GT5P mają wyjść uptdaty największy jesienią (zniszczenia) a sam tytuł jest poligonem dla GT przed wyjściem. Czyli testowanie Online silnika graficznego itd itd itd. Mimo tego że jest poligonem mam ją i kocham :) nietety przewidywania jostika są nieprawidłowe. Może europejska wersja wyjdzie w 2010, ale to pod warunkiem, że japońska wersja się opóźni na koniec 2009.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   kurde ign potwierdziłw wywiadzie coś podobnego ale szef PD powiedział że będzie to 2009 albo 2010 ale dla chyba to już dla wersji zrozumiałej czyli angielskiej.. grr..