Telewizory

Gry na telewizorach Philips z GameFly Streaming

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Philips to kolejny po Samsungu i LG producent, którego telewizory są kompatybilne z usługą GameFly Streaming.

GameFly Streaming to usługa, która udowadnia, że do grania w salonie nie potrzeba konsoli – wystarczy telewizor z wbudowaną kartą sieciową. Serwis ten dostępny jest od roku na urządzeniach Samsung (sprawdziliśmy to i oceniliśmy całkiem pozytywnie), a od niedawna korzystać z niego mogą również posiadacze LG Smart TV. Teraz grami bez konsoli mogą cieszyć się też użytkownicy telewizorów Philips.

Usługa GameFly Streaming została już oficjalnie udostępniona w Europie (także w Polsce) i jest kompatybilna z telewizorami Philips Smart TV z systemem Android z linii na rok 2015 i 2016. W ramach aktualizacji, serwis ten pojawi się jako kolejna aplikacja w katalogu. Warto w tym miejscu dodać, że usługa zapewnia wsparcie dla technologii Ambilight.

Czym w ogóle jest GameFly Streaming? To oparta na chmurze usługa umożliwiająca granie w gry konsolowe w ramach miesięcznego abonamentu. Przygotowane są różne zestawy w różnych cenach. Łącznie w katalogu znajduje się około 60 pozycji, między innymi Tomb Raider, Batman: Arkham Origins, F.E.A.R. 3, Darksiders, LEGO Batman 3, WRC i Red Faction Armageddon. 

Źródło: FlatpanelsHD, GameFly

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  Na samsungach działa świetnie, nawet na stosunkowo słabym łączu internetowym. Pierwszy raz jak odpaliłem usługę i zacząłem grać, to się zdziwiłem, że tak dobrze to wszystko trybi, opóźnienia są tak niewielkie, że nawet tego praktycznie nie czuć. Moim zdaniem bardzo przyszłościowa sprawa. Gdyby najnowsze gry od razu wrzucali na Gamefly, w formie takiej cyfrowej wypożyczalni, to na pewno miałoby to sens.
  1
 • avatar
  raffal81
  Na moim samsungu ks7000 tez jest ;] ale jeszcze nie sprawdzalem ;)