Gry Xbox One

Halo 5: tak wygląda zabawa w trybie multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Niespełna godzinny zapis rozgrywki z trybu wieloosobowego gry Halo 5: Guardians.

Halo 5

Do premiery gry Halo 5: Guardians pozostało jeszcze dużo czasu – ta, przypomnijmy, planowana jest bowiem dopiero na przyszłoroczną jesień. W przypadku kolejnych odsłon tak świetnie przyjętych na rynku serii, emocje są jednak ogromne, niezależnie od tego ile trzeba jeszcze czekać. Poza tym, ważniejsze wydaje się pytanie o to jak długo, ale czy czekać warto. Być może w odpowiedzi na to pytanie pomoże wam najnowszy gameplay.

Użytkownik Ready Up Live opublikował za pośrednictwem platformy YouTube niemal godzinny materiał wideo prezentujący zabawę w trybie rozgrywki wieloosobowej, zarejestrowany podczas HaloFest w Los Angeles. Poza wstępem, filmik nie jest przerywany żadnymi komentarzami, co oznacza, że możemy zobaczyć (i usłyszeć) grę Halo 5: Guardians taką, jaką jest – przynajmniej w obecnej fazie rozwoju.

Na nagraniu widzimy dwie mapy – Empire oraz Crossfire. Przede wszystkim jednak możemy zobaczyć jakimi umiejętnościami dysponuje nasz bohater, wygląd i działanie interfejsu oraz ogólną mechanikę rozgrywki. Trzeba jednak pamiętać, że najprawdopodobniej nie jest to jeszcze ostateczna wersja gry. Mimo to, warto obejrzeć:

Jeszcze przed końcem tego roku wystartują również zamknięte beta testy gry Halo 5: Guardians. Dostęp do niej otrzymają wszyscy ci, którzy nabyli (lub nabędą) Halo: The Master Chief Collection.

Gra Halo 5: Guardians powstaje wyłącznie z myślą o konsoli Xbox One.

Źródło: GameSpot, Halo Waypoint

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kieresz
  0
  mapy tragedia....
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   miota nim jak szatan na tym padzie
   • avatar
    rTech
    -3
    Szału nie ma
    • avatar
     RAAS13
     -3
     Jak na gre na padzie to nawet mu idze
     • avatar
      piotr8642
      -6
      Graficznie to jakaś padaka. Na miejscu bungie wstydziłbym się to pokazywać.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ekspertem nie jestem, ale dla mnie wygląda to po prostu słabo. (W online gram od czasów Q2). Poziom Unreal tournament tak na pierwszy rzut oka. Bez hate'u dla konsol. Oceniam na zimno, jak konsument, któremu ktoś próbuje sprzedać swój produkt.