Mobile

Hexagonalne baterie od LG wydłużą czas pracy SmartWatchy

przeczytasz w 1 min.

Producent zapewnia, że SmartWatche pracować będą dłużej o około 25%.

Hexagonalne baterie od LG

LG i rynek mobilny to dla wielu jedynie smartfony. Należy jednak pamiętać, że koreański producent działa tutaj na zdecydowanie szerszą skalę, ostatnio interesując się także gadżetami trafiającymi na nasze nadgarstki. Pośrednio to właśnie z nimi związana jest najnowsza zapowiedź.

Pośrednio, ponieważ nie został zaprezentowany SmartWatch, ale nowy rodzaj baterii, jakie mają do tego typu urządzeń trafiać. Wyróżniają się one już na pierwszy rzut oka, a to z racji tego, że producent zdecydował się na nietypowy jak dotychczas kształt. Dzięki niemu jednak nowe baterie mają zdecydowanie lepiej nadawać się do SmartWatchy oferujących okrągłe koperty.

Jakie realne korzyści dzięki hexagonalnym bateriom odczują jednak użytkownicy? Producent zapewnia, że wydłuży się czas pracy SmartWatchy, o około 25%. Wydaje się, że to całkiem sporo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę obecne standardy to mówimy tutaj o około 4-5 godzinach. To już imponująco nie wygląda, ale i tak może cieszyć.

Zainteresowanie ze strony partnerów jest podobno duże, ale nie podano terminu, w którym spodziewać można się pierwszych inteligentnych zegarów wyposażonych w hexagonalne baterie. Producent obiecuje jednak, że nie ustaje w wysiłkach i cały czas rozwijać będzie ten element specyfikacji SmartWatchy.

Źródło: phonearena

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Detrioux
  1
  Następny mit o bateriach do kolekcji :)
  • avatar
   Dragonik
   0
   Ile to już było o różnych bateriach?
   • avatar
    man13ck
    -4
    Poprawcie "baterią" na "bateriom", bo byk aż kłuje w oczy ;)
    • avatar
     krynka
     0
     Yyy... to nie nowa bateria, to nowy kształt - więc wejdzie do produkcji