• benchmark.pl
  • Foto
  • Huawei Mate 9 będzie miał podwójny aparat i baterię z Super Charge?
Foto

Huawei Mate 9 będzie miał podwójny aparat i baterię z Super Charge?

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że Huawei Mate 9 będzie dość znacznie różnił się od poprzednika. Przynajmniej w kwestiach związanych z fotografią.

Huawei Mate 8 okazał się udaną propozycją i osoby szukające smartfona z bardzo dużym ekranem z pewnością zwracały i być może nadal zwracają na niego uwagę. Coraz bliżej do premiery jego następcy.

Ostatnie dni przyniosły nie tylko informacje na temat specyfikacji Huawei Mate 9, ale również zdjęcie przybliżające prawdopodobny wygląd rządzenia. Zacznijmy może właśnie od niego, ponieważ względem poprzednika zanosi się na dużą zmianę. Na tylnym panelu pojawić może się podwójna kamera. Na rozwiązanie to producenci zaczynają stawiać coraz częściej, nie jest ono obce również Huawei.

W poprzedniku nie położono wielkiego nacisku na aspekt foto, tutaj zanosi się na coś zupełnie innego. Nie zabraknie przy tym miejsca dla czytnika linii papilarnych.

Huawei Mate 9

Dolna krawędź skrywać ma złącze USB typu C. Nie mówi się jeszcze nic o pojemności baterii, ale interesująco zapowiadają się doniesienia o Super Charge - nowej technologii szybkiego ładowania.


Huawei Mate 9 ma być przy tym wyposażony w 5,9-calowy ekran Full HD, procesor z rodziny Kirin (wiele wskazuje na Kirin 960), 4 GB pamięci RAM i 64 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej.

Data oficjalnej premiery jest jeszcze zagadką. Być może producent wkrótce ją rozwiąże.

Źródło: phonearena, technobuffalo, StoriesIO

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!