Smartfony

Huawei potwierdza wizytę na MWC 2019 - zobaczymy składanego smartfona

przeczytasz w 1 min.

Nie ma jeszcze pewności co do tego, jak nadchodzący smartfon będzie się nazywać. Możemy jednak rzucić okiem na rendery, które prezentują jego prawdopodobny wygląd.

Zgodnie z przypuszczeniami, Huawei jako kolejny producent dołącza do grona tych, którzy nie chcą przechodzić obojętnie obok składanych smartfonów. Co więcej, Chińczycy nie planują długo czekać z prezentacją swojej propozycji.

Nieoficjalne doniesienia sugerowały, iż Huawei zdecyduje się zawitać na targi MWC 2019. Tak też się stanie. Producent nie tylko to potwierdził, ale podał też dokładną datę przygotowywanej konferencji prasowej. Odbędzie się ona 24 lutego, zaproszenia trafiają już do przedstawicieli branżowych mediów.

Skąd przypuszczenia, iż zaprezentowany zostanie właśnie składany smartfon? Przede wszystkim sam producent nie ukrywał (od wielu miesięcy), iż pracuje nad tego typu urządzeniem, a ostatnio doniesienia na jego temat zaczęły się nasilać. Poza tym grafika zdobiąca wspomniane zaproszenia jest bardzo sugestywna.

Nie ma jeszcze pewności co do tego, jak nadchodzący smartfon będzie się nazywać. Można być pewnym, że specyfikacja będzie bardzo mocna, spodziewać powinniśmy się wsparcia sieci 5G i procesora HiSilicon Kirin 980.

Jak smartfon może wyglądać? Tutaj odpowiedzi próbuje udzielić redakcja LetsGoDigital, która na bazie dotychczasowych przecieków przygotowała poniższe rendery.

Huawei składany smartfon

Huawei składany smartfon

Huawei składany smartfon

Źródło: nl.letsgodigital

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Melman1980
  1
  Good Luck
  • avatar
   ahael
   0
   Hułałej? Nie, dzięki...ja tam wolę mieć kontrolę nad swoimi danymi :-). Mam nadzieję, że jak USA Polska pozbędzie się tego szpiega. Już w reklamach widać promocje w każdej sieci na nie bo boją się, że za niedługo nikt tego nie kupi i dobrze. Bo to zawsze było dziadostwo.
   • avatar
    st4lk3r
    0
    Składany smartfon Huawei - składa się z ekranu i modułu szpiegującego, który oprócz nagrywania dźwięków otoczenia wysyła na chińskie serwery loginy i hasła do ważnych usług :D
    • avatar
     piccardo
     -3
     W takiej formie mnie to nie interesuje, za łatwo może się to uszkodzić. Za to porządna bateria, bezramkowy ekran czy system bez ścinek byłoby o wiele bardziej interesujące, a przede wszystkim rozsądna CENA! Nie sztuczne pompowanie jej...