Podzespoły

Wilk Elektronik na berlińskich targach IFA 2013 - zobacz co pokaże polski producent pamięci

przeczytasz w 1 min.

53. edycja targów elektroniki użytkowej IFA 2013 skupi ponad 1,5 tys. wystawców - w tym także polską firmę Wilk Elektronik.

Wilk Elektronik na targach IFA 2013

Już w najbliższy piątek w Berlinie rozpoczynają się targi elektroniki użytkowej IFA 2013, na których pojawi się ponad 1,5 tys. wystawców z 57 krajów. Na tegorocznej, już 53. edycji imprezy zaprezentuje się również polska firma Wilk Elektronik – producent pendrive'ów, pamięci RAM i dysków SSD marki GOODRAM.

W tym roku polski producent świętuje swoje 10-lecie istnienia na rynku i właśnie z tej okazji pochwali się swoimi najnowszymi produktami, m.in. najnowszymi nośnikami SSD z serii C. Warto również wspomnieć, iż w 2008 roku Wilk Elektronik i Toshiba Electronics nawiązały współpracę w zakresie technologii oraz dystrybucji pamięci flash i od tego czasu polska firma jest jednym z najważniejszych partnerów Toshiby w Europie. Na stoisku nie zabraknie również i tych produktów.

„Targi IFA ze względu na swój charakter przyciągają profesjonalistów w dziedzinach elektroniki, jak również pasjonatów i miłośników nowoczesnych rozwiązań.” mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA  „Dla nas oznacza to możliwość spotkania z obecnymi klientami, dystrybutorami i partnerami biznesowymi, ale jest też szansą zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców”

Wilk Elektronik na targach IFA 2013 mapa stanowisko

Targi IFA 2013 potrwają od 6 do 11 września, a firma Wilk Elektronik obecna będzie przy stoisku 101-08 w hali 9 Reseller Park.

Źródło: Wilk Elektronik

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  asceta
  4
  Heh, oko mi sie potknęło i przeczytało "Wielki Elektronik" i mi się Pan Kleks przypomniał :) Wilk elektronik na targach to mała sensacja ale gdyby się pojawił ten Wielki to czapki z głów ;)
  • avatar
   irondick
   -8
   WE jest tylko składaczem zdaje mi się. No chyba, że sami produkują te pamięci.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Najsmutniejsze jest to, że jeśli oni mają siłę to nie robią tak jak na całym świecie, tworząc wkład w państwo ze zmową innych rodzimych firm. U nas wszyscy walczą w pojedynkę. Musi się to w końcu zmienić i powinni korumpować odpowiednich urzędników by ci tworzyli pod nich prawo podatkowe. Jeśli już gramy w świecie brudu to musimy to robić jak inni by tych zniszczyć.