Filmy / seriale / VOD

Interaktywna wycieczka po świecie Wiedźmina

przeczytasz w 1 min.

Jeśli chcieliście nieco lepiej zapoznać się ze światem serialu Wiedźmin od Netflix to macie świetną okazję. Twórcy przygotowali interaktywną mapę.

Interaktywna mapa wiedźmińskiego świata

Chociaż Wiedźmin od Netflix to od kilku tygodni chyba najgoręcej i najszerzej komentowany serial, twórcy wciąż starają się o dodatkowe smaczki. Jednocześnie chcą trafiać nie tylko do tych, którzy mają za sobą przygodę z pierwszym sezonem serialu, ale również do tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się nim zainteresować. I zazwyczaj efekty są naprawdę dobre.

Tym razem przygotowana została interaktywna mapa wiedźmińskiego świata. Co najlepsze, można tu przyjrzeć się nie tylko poszczególnym regionom, ale również poznać najważniejsze wydarzenia rozgrywające się na przestrzeni lat. Z adnotacją, w którym z odcinków serialu można było je zobaczyć. Link do mapy (przygotowanej w kilku językach, w tym także w polskim) znajdziecie poniżej.

Ruszają już prace nad drugim sezonem Wiedźmin od Netflix

Kilka dni temu stało się jasne, że powoli ruszają prace nad drugim sezonem Wiedźmin od Netflix, który został potwierdzony jeszcze w listopadzie. W pierwszej kolejności z urlopu wróciła Lauren S. Hissrich, czyli showrunnerka serialu. Ostatnio powrotem na plan pochwalił się również Henry Cavill wcielający się w Geralta z Rivii. Zdaniem niektórych to zresztą Wiedźmin idealny.

Drugi sezon Wiedźmin od Netflix będzie składał się z ośmiu odcinków, ale na jego premierę trzeba poczekać do 2021 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P.S. Happy New Year!

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Źródło: The Witcher

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    wlazłem na ten link, nic specjalnego. statyczna płaska mapa z widoku 3D połączona z kalendarzem, nic więcej.