Oprogramowanie

Nowy, lepszy menedżer haseł od Kaspersky Lab

przeczytasz w 1 min.

Kaspersky Password Manager doczekał się nowej wersji, która usprawnia zarządzanie cyfrowymi danymi i jeszcze lepiej pomaga zadbać o to, by nasze hasła były bezpieczne.

Jest już nowa wersja dobrze wypadającego w testach menedżera haseł Password Manager od Kaspersky Lab. Program zapewniać ma teraz jeszcze większą pomoc w organizacji i chronieniu najcenniejszych cyfrowych danych.

Jak sama nazwa wskazuje, Kaspersky Password Manager służy przede wszystkim do bezpiecznego przechowywania haseł i zarządzania nimi. W nowej wersji pojawiła się również możliwość szybkiego sprawdzenia w publicznie dostępnych bazach danych, czy któreś z naszych haseł nie było przypadkiem elementem wycieku (a także czy sami nie użyliśmy go już zbyt wiele razy). Aplikacja pomaga też tworzyć silne hasła.

Kaspersky Password Manager hasła

Zabezpieczanie haseł szyfrem to podstawowa, ale nie jedyna funkcja tego programu. Pozwala on bowiem także chronić inne cenne cyfrowe dane, takie jak dokumenty, skany umów czy zdjęcia. Nie tylko broni dostępu do tych plików, ale też pozwala zarządzać nimi w taki sposób, by ich późniejsze odnalezienie nie przysparzało żadnych trudności.

Kaspersky Password Manager pliki

Kaspersky Password Manager jest zatem zaszyfrowanym magazynem na najważniejsze cyfrowe dane, do którego dostęp można uzyskać tylko poprzez wpisanie hasła głównego lub potwierdzenie tożsamości odciskiem palca. Producent zapewnia, że sam nie ma dostępu do danych użytkownika i zachwala funkcję automatycznego wypełniania danych logowania.

Program Kaspersky Password Manager jest kompatybilny z systemami Windows, macOS, Android i iOS oraz pozwala na synchronizację danych. Jego darmowa wersja ma tylko jedno ograniczenie. Otóż w bazie można przechowywać nie więcej niż 15 wpisów. Uwolnienie się od tego limitu kosztuje 59 złotych na rok lub 99 złotych na dwa lata. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie.

Źródło: Kaspersky Lab

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adrianwo
  6
  Zabronić promowania produktów firmy Kasperskiego!!!! Jego i Putina za jądra i na latarnię, do wora i do jeziora lub wręczyć im czerwoną notę Interpolu za śmierć demokracji w Rosji!
  • avatar
   owatanka
   3
   Kaspersky Lab firma ktora uczestniczy w licznych skandalach szpiegowskich poleca menadzer hasel...

   https://niebezpiecznik.pl/post/skandal-w-kaspersky-ten-antywirus-pomagal-rosyjskim-sluzbom-wykradac-dane-z-komputerow-na-calym-swiecie/
   • avatar
    jozek23
    2
    Ja tam wolę KeePass2
    • avatar
     HomeAudio
     1
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Kaspersky_Lab
     • avatar
      FaraonM
      1
      Dlaczego benchmark daje sobie płacić takim sponsorom za reklamy.
      • avatar
       login1969
       -1
       Mam Kasperskiego i teraz zastanawiam się czy mogą mieć dostęp do haseł które wpisuję przez wirtualną klawiaturę która jest dostępne w tym antywirusie...
       • avatar
        ECRYGIGS
        -1
        Odkąd Kaspersky rozłączał mi internet i nie mogłem normalnie korzystać z komputera, to nie przedłużyłem licencji. Od 6 miesięcy siedzę na Bitdefender i nie narzekam.