Ciekawostki

Ciekawostki z Kickstartera - edycja październikowa

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie (w formie wideo) pięciu najciekawszych projektów z platformy Kickstarter w październiku.

Dopóki nie mieliśmy dostępu do Internetu, nie wiedzieliśmy, że na świecie jest tylu… pomysłowych ludzi. Kickstarter pozwala im się pokazać szerszej publiczności, a właściwie pokazać jej swoje wynalazki. Jedne są bardziej praktyczne, drugie zdecydowanie mniej, ale my postanowiliśmy docenić przede wszystkim nietypowość kilku z nich.

Kickstarter, jak każdy duży serwis crowdfundingowy, pęka w szwach od takich czy innych ciekawostek. My do naszego październikowego zestawienia wybraliśmy konkretnie pięć, które wyróżniają się na tle pozostałych. To gadżety, które chcielibyśmy mieć, w których widzimy potencjał, ale też takie, które nas po prostu zaintrygowały. Oto, w naszej opinii, najciekawsze zbiórki tego miesiąca:

Jak wspomniał Patryk, zachęcamy was do wpisania w komentarzach swoich propozycji, jeśli natknęliście się ostatnio na coś ciekawego.

Źródło: inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rasiaknorris1
  -3
  Zmieńcie prezentera bo ma strasznie irytujący głos i sposób mówienia. Nie da się słuchać. Lepiej jakby była dziewczyna albo jakiś koleś na luzie a nie taki spięty i przejęty brzmieniem swojego głosu.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login