Gry Xbox One

Killer Instinct z TJ Combo trafia na Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Na polskim rynku gra Killer Instinct będzie dostępna także w zestawie z kontrolerem Xbox One.

Killer Instinct XONE

Killer Instinct – w ten tytuł zagrywali się już maniacy w epoce automatów. Najnowsza odsłona tej serii bijatyk zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku na konsoli Xbox One. Teraz, gdy urządzenie to jest już dostępne na naszym rynku, oddział firmy Microsoft postanowił wprowadzić grę do Polski. W sprzedaży detalicznej pojawiła się edycja z Pakietem Combo Breaker.

Oferowane w Polsce wydanie zawiera wszystkich ośmiu wojowników z Sezonu 1 – a każdy z nich, podobnie jak w kultowym pierwowzorze, charakteryzuje się wyjątkową taktyką i różnorodnymi ciosami specjalnymi. Dodatkowo jednak otrzymujemy dodatkową postać z Sezonu 2 – jest to konkretnie TJ Combo.

Jeśli pierwszy raz słyszycie o tym tytule, to spieszymy wyjaśnić, że jest to zręcznościówka koncentrująca się na walkach zwinnych bohaterów. Jedną z charakterystycznych cech jest duża różnorodność postaci i ich umiejętności. Na uwagę zasługuje także nietypowa, komiksowa oprawa wizualna.

Sugerowana cena detaliczna gry Killer Instinct z Pakietem Combo Breaker wynosi 69 złotych. Dodatkowo na polskim rynku dostępny będzie zestaw składający się z tej produkcji oraz bezprzewodowego kontrolera Xbox One – pakiet ten został wyceniony na 229 złotych.

Killer Instinct XONE zestaw

Źródło: Xbox Polska, Polygon, Eurogamer

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    0
    Fajnie bo brakuje mordoklepek na nowe konsole.