• benchmark.pl
 • Gry
 • Killzone 2 – wersja demonstracyjna tuż przed premierą gry
Gry

Killzone 2 – wersja demonstracyjna tuż przed premierą gry

przeczytasz w 1 min.

Kilka dni temu informowaliśmy, że wersja demonstracyjna prawdopodobnie największego hitu tego roku na konsole Playstation 3 – Killzone 2 zostanie udostępniona w europejskiej usłudze PSN na kilka dni przed premierą pełnej wersji gry. Jednocześnie wskazywaliśmy, że gracze ze Starego Kontynentu otrzymają je wcześniej niż amerykańscy użytkownicy PS3. Debiut dema w USA miałby odbyć się dopiero po oficjalnym ukazaniu się gry na rynku.

Tymczasem jak donoszą dziś zagraniczne serwisy branżowe Sony America zmieniła zdanie i zamierza udostępnić  wszystkim graczom wspomnianą wyżej wersje demonstracyjną na jeden dzień przed premierą pełnej gry wyznaczoną na dzień 27 lutego.  Powód podjęcia takiej decyzji wyjaśnił jeden z przedstawicieli koncernu – Scott Steinberg. W odpowiedzi na zapytanie skierowane do Sony przez  redaktorów serwisu MTV Multiplayer, tłumaczy on, że zabieg ten ma na celu przekonanie graczy o wyjątkowości tegoż tytułu i tym samym zmotywowanie ich do zakupienia pełnej wersji Killzone 2.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo czy cała akcja wpłynie w jakiś sposób na pojawienie się dema w europejskiej usłudze PSN. Nie ma również oficjalnego potwierdzenia daty premiery gry na Starym Kontynencie choć spekuluje się, że może to nastąpić 25 lub 27 lutego 2009 roku.


 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ciekawe czy AI bedzie rownie beznadziejne jak w pierwszej czesci?
  • avatar
   Szymon331
   0
   Gość na trzecim zdjęciu powrócił z imperium by tutaj szerzyć imperializm galaktyczny. Taki zbuntowany żołnierz ;) Graficznie gra prezentuje się całkiem ciekawie ale grafika to dopiero 50% sukcesu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    jaka szkoda, ze nie na PC...