• benchmark.pl
 • Gry
 • Kingdom Come: Deliverance na Xbox One X w rozdzielczości 1440p
Gry

Kingdom Come: Deliverance na Xbox One X w rozdzielczości 1440p

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance poruszyli kwestię tego, jak gra wyglądać będzie na konsolach. Bez zaskoczenia, na najwięcej pozwoli Xbox One X.

Kingdom Come: Deliverance to zdaniem wielu graczy jedna z najciekawiej zapowiadających się gier pierwszego kwartału tego roku. Twórcy postanowili przypomnieć o zbliżającym się coraz większymi krokami debiucie.

Przede wszystkim poruszyli kwestię tego, jak gra wyglądać będzie na konsolach. Nie można mówić o zaskoczeniu. Potwierdzono bowiem, iż na Xbox One X spodziewać można się rozdzielczości 1440p, a na PlayStation 4 Pro już 1080p. Właściciele podstawowych wersji Xbox One i PlayStation 4 będą natomiast bawić się w 900p.

Ostatecznie ucięto też spekulacje na temat HDR. Wprawdzie mocniejsze konsole pozwalają wykorzystywać tę technologię, ale tego samego nie można powiedzieć o silniku CryEngine 3.8.6, na którym tworzone jest Kingdom Come: Deliverance.

Wracając natomiast do premiery, zaplanowano ją na 13 lutego. Przypomniano o tym za pośrednictwem nowego zwiastuna.


Źródło: Deep Silver, wccftech

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  6
  I gdzie to next-genowe 4K? ;)
  • avatar
   kiziamizia
   5
   zawsze cos lepsze to niz 900p :)
   • avatar
    slo1q
    2
    1440p i 25 fps?
    • avatar
     Much_
     0
     haha najlepsze w tej grze jest jak koń wtapia nogi w teksture - faktycznie gra jest tak zoptymalizowana że hej :P
     • avatar
      Anonim20
      0
      Znak, że optymalizacja będzie leżeć w tym epizodycznym tworze ;)
      • avatar
       Gatts-25
       0
       Przecież wyjdą do tego poprawki i będzie lepiej ale patrząc na kolejną pule wpisów typu XBOX ONE X nie radzi sobie z UHD pozostawiam bez komentarza ponieważ patrząc pewnie na jakość obrazu na takich UHD TV przez konsolę albo PC to ten drugi poniesie sromotną klęskę z powodu ceny całego zestawu.
       Ludzie się jarają nędznym i prostym G1080Ti ,który niedługo będzie co raz słabszy w grach nie dlatego ,że NVIDIA pogarsza starsze produkty ale z powodu wykorzystania nowszych rozwiązań w obliczeniach.
       Bardzo Mnie ciekawi czy VEGA 64 już w tym roku w nowszych tytułach będzie nie dościgniona przez właśnie ten model Geforce.