Gry

Kojarzycie jeszcze Dead Island 2? Gra nadal w produkcji

przeczytasz w 1 min.

THQ Nordic zapewnia, iż Dead Island 2 nie trafiło do kosza. Problem w tym, że trudno powiedzieć o grze cokolwiek więcej.

Niektóre gry rodzą się w ogromnych bólach. Bezsprzecznie można zaliczyć do nich Dead Island 2, o którym w ostatnich miesiącach dało się nawet zapomnieć. Okazuje się jednak, że projekt nie został porzucony.

Dead Island 2 zapowiedziano w połowie 2014 roku. Późniejszych doniesień dotyczących problemów nie warto ponownie przypominać. Było ich wiele, ostatecznie stanęło na tym, iż prawa do gry przejęło THQ Nordic oddając ją pod opiekę Deep Silver. I to właśnie z ostatniego raportu finansowego THQ Nordic dowiadujemy się, że Dead Island 2 nadal powstaje.

Gdzie dokładnie? To niestety zagadka. Nad grą miało pracować Yager Development, później Sumo Digital, ale prawdopodobnie i ta ekipa musiała ustąpić pola komuś innemu. Ostatnie plotki mówiły o Dambuster Studios, twórcach Homefront: The Revolution.

Jak widać, nie zanosi się na to, iż nagle pojawi się solidna porcja informacji na temat Dead Island 2. Optymiści zakładają, że dowiemy się czegokolwiek na targach E3 lub Gamescom, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe losy gry trudno stanowczo się na coś takiego nastawiać. Tak samo jak na to, że gra ma obecnie wiele wspólnego z pierwszym, pochodzącym z 2014 roku, materiałem wideo.


Źródło: dsogaming, PlayStation

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  3
  Jak wyjdzie to pojawi się tylko w epic store.
  • avatar
   mutissj
   0
   THQ Nordic ostatnio kupiło prawa do Gothica 3 ;p

   może nowego gotyka wydadzą
   • avatar
    Lexus404
    0
    nie spodziewam sie niczego dobrego