Gry

Konferencja Xbox na E3 - co o niej myślimy?

przeczytasz w 1 min.

Microsoft przygotował niezwykle obfitą w tytuły konferencję na E3 2018. Było na czym zawiesić oko, o czym w naszym podsumowaniu mówi Maciej, szef benchmarkowej strefy Gry.

Kilkanaście premier, a ogólnie aż 50 gier pokazał Microsoft podczas tegorocznej konferencji z okazji E3. A wśród nich między innymi Gears of War 5, nowe Halo, The Division 2, Devil May Cry 5, Just Cause 4, Forza Horizon 4 oraz dwa polskie tytuły, które zapowiadają się wyśmienicie, czyli Dying Light 2 i Cyberpunk 2077. Ale tak obiektywnie, to co myślimy o całym tym pokazie?

To, czy nam się podobało, czy też niekoniecznie, stanie się dla was oczywiste po obejrzeniu przygotowanego przez nas podsumowania konferencji Xbox na E3 2018. Prezentujemy tam fragmenty najlepszych zwiastunów i wspominamy o przedstawionych tytułach, obok których trudno jest przejść obojętnie. 

Czy prezentując tak dużo gier Microsoft zdołał utrzymać zainteresowanie widzów przez całą konferencję? I czy upchnięcie ich aż tylu miało jakiś cel? Na to drugie pytanie możemy odpowiedzieć od razu: tak, miało. Zresztą zobaczcie i posłuchajcie:

Źródło: inf. własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mpsk2
  -5
  Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. Dobrze się przygotowali, ale żadnych bomb nie było, za to dużo treści. Zobaczymy co z tego wyniknie.
  • avatar
   pawelox01
   0
   xbox to gunwo, na ps4 same pro gierki wyszly albo wyjda. (nie, nie jestem fanbojem ps, gram na pc)