Kontrolery do gier

Popularność kontrolera Xbox One Elite zaskakuje nawet Microsoft

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Dość wysoka cena okazuje się nie odstraszać graczy.

Xbox One Elite

Nawet najlepsza gra nie sprawi radości jeśli nie pomyślimy o odpowiednim sprzęcie, za pomocą którego pokierujemy bohaterem. Wygląda na to, że naprawdę wielu graczy decyduje się w tym kontekście na Xbox One Elite.

Zaprezentowany na zeszłorocznych targach E3 pad okazał się bardzo dobrym pomysłem. Ciekawy wygląd, świetne działanie i przede wszystkim doskonała ergonomia stały się dużym magnesem na graczy. Sięgają oni po gadżet na tyle chętnie, że w sklepach zaczyna go brakować.

Sam producent przyznaje, że jest tym delikatnie zaskoczony. Nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania i tym samym przygotował nieco zbyt małą ilość egzemplarzy. Wpływ miały na to głównie pierwsze opinie co do ceny, które sugerowały, iż jest ona za wysoka.

„Gdybym mógł przygotować 10 razy większą liczbę egzemplarzy, zrobiłbym to. Na E3 pojawiły się opinie, iż pad jest niesamowity, ale jego cena jest przesadzona i w związku z tym okazuje się, że wyprodukowaliśmy za mało egzemplarzy.” - Chris Capossela, Chief Marketing Officer firmy Microsoft

Z oficjalnego komunikatu producenta wynika, iż problemy z dostępnością Xbox One Elite mogą potrwać jeszcze przez pewien czas. Sytuacja unormować powinna się w okolicach marca.

Źródło: xbox, gamespot

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  limera1n
  jeśli działa tak samo jak wygląda to wcale nie dziwie się tym dobrym wynikom :) dla mnie to najlepiej wyglądający kontroler
  11
 • avatar
  czorcik696
  Chciałem sobie kupić pod choinkę. Pomyślałem "sześć stów to sporo, ale i tak gram głównie na padzie", sprawdziłem ceny: 740 zł minimum. Fuk NO! Coś ten kurs dolara strasznie namieszał w cenach.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Wydaje się godnym następcą mojego wysłużonego pada Saitek XBOX 360 (ale ciągle działa bez zarzutu). Szkoda tylko że ten Elite nie ma możliwości odwrócenia krzyżyka z analogiem.
 • avatar
  prime27pl
  temat wczesniej napisane jak to na padzie palce się krzywi a jednak tak popolarnośc :D
  -18
 • avatar
  sn00p
  Mam już 4! kupię jeszcze z 3 LOL!!!
  -21