Gry

Który Half-Life zawieszony?

Karolina Grązka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Karolina Grązka
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Na jednym z portfolio branżowych grafików odnaleziono grafiki z paru projektów - także tych, które nigdy nie ujrzą światła dziennego.

  Warto przeczytać:
 

Rocksmith - profesjonalne Guitar Hero?

Jeden z forowiczów neogaf.com ogłosił wczoraj, że dotarł do strony Randy'ego Humphries - człowieka, który zajmuje się tworzeniem gier od strony wizualnej od kilkunastu lat. Na swoim koncie ma pracę m.in. w Stretegy First, a od 2004 roku piastuje stanowisko w Electronic Arts. Co ciekawe, w udostępnionej galerii niektóre spośród ośmiu tytułów mają w opisie "cancelled project", co jasno daje nam do zrozumienia, że robocze obrazki nie znajdą zastosowania w praktyce. Tylko co robi tam Half-Life?

Skojarzenia z drugą częścią przygód Gordona Freemana może budzić parę elementów, jak choćby "C17", prawdopodobnie oznaczające City 17. Co jednak z lokacją "Haven"? Ta nazwa przewinęła się tylko przy okazji jednego z dodatków, jednak ciężko żeby pracownik EA o takim stażu zajmował się pobocznymi projektami. Poza tym, przecież mówimy tu o "odwołanym produkcie".

Czekamy więc na oficjalną informację od Randy'ego, miejmy nadzieję, że prace nad nową częścią Half-Life nie opóźnią się. Poza tym, z portfolio grafika możemy też wyczytać, że nie ujrzymy ani Ultimy na DSa, ani Road Rash. Poniżej omawiane grafiki - jakieś skojarzenia z już istniejącymi postaciami/miejscami w świecie HL?

Źródło: neogaf


Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  te rysunki ludzi, to jakaś nie wywarzana ściema.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zalatuje z tego newsa onetem. Trudno domniemywac anulowania całego projektu na podstawie kilku szkicow i rysunkow koncepcyjnych. W przeciwnym przypadku tych konceptow bylyby dziesiątki. Wygląda to raczej na część pomysłów wykluczonych ze sceneriusza gry.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ja chcę Episode 3 ;(
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Fake
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  kurwa (sorry) mogli by ten episode 3 zrobić...