Technologie i Firma

Lampy do projektorów NEC - Techlamps autoryzowanym dystrybutorem

przeczytasz w 1 min.

Rzeszowska firma Techlamps ma w swojej ofercie lampę do każdego projektora NEC – do biznesu, do edukacji i do domu.

W życiu (prawie) każdego projektora przychodzi taki czas, że trzeba w nim wymienić lampę. Jeśli w swojej firmie lub w swoim domu wykorzystujecie urządzenia NEC, to musicie wiedzieć, że autoryzowanym dystrybutorem w naszym kraju została w maju rzeszowska firma Techlamps.

Firma Techlamps dostarcza lampy do wszystkich modeli i typów projektorów NEC (oprócz cyfrowych projektorów kinowych). Do niej jednak powinniście się zwrócić, jeśli używacie urządzeń biznesowych, edukacyjnych, instalacyjnych albo mobilnych, a lampy w nich dokonały już swego żywota.

Dystrybutor obiecuje gwarancję atrakcyjnych cen i utrzymywanie stanów magazynowych. Punkty te mają być zasługą doświadczenia oraz wieloletniej współpracy z firmą NEC. Partnerom tej ostatniej Techlamps zapewnia ponadto: „darmową dostawę, szybką realizację zamówień i korzystne terminy płatności”.

Sama firma NEC jest zadowolona ze współpracy i przyznaje, że jest to część planu biznesowego w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. – „Powołanie w Polsce nowego dystrybutora specjalizującego się jedynie w lampach do projektorów wpisuje się w nową strategię dotyczącą dystrybucji lamp w całym rejonie EMEA”.

W ofercie firmy NEC znajdują się projektory różnego rodzaju – od lekkich urządzeń mobilnych, przez modele stworzone z myślą o pracy w firmie lub placówce edukacyjnej, aż po projektory profesjonalne przystosowane do pracy ciągłej.

Techlamps oferuje natomiast lampy z modułem i bez modułu do wszystkich projektorów biznesowych i multimedialnych NEC, jak i urządzeń innych popularnych producentów.

Zobacz też nasze zestawienia polecanych projektorów:

Źródło: NEC, Techlamps

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BULDOGGG
  1
  Posiadam EPSONA EH-TW5300 full hd 3d i oryginalna lampa z oryginalnym modułem w sklepie epson.pl kosztuje 385 zł (w trybie ecko to do 7500h w trybie normal do 4000h a koszt projektora to 2700-2800 zł
  • avatar
   manioor
   0
   Znajomy przerabiał kiedyś projektor na ksenon którą kupował na aliexpresie za 15zł. Ksenon świecił ciekawszym, bielszym światłem a jego żywotność znajomy szacował na 2-3tys godzin. Jeżeli taka będzie gwarancja atrakcyjnych cen to rozumiem, ale płacić po 800-1000zł za lampę do projektora wartego 2000zł to przegięcie.
   • avatar
    sebmania
    0
    Od zawsze była zasada że taniej kupić nowy projektor niż wymienić lampę, dostając nowszą technologie, gwarancje i większy komfort. Oczywiście jak zawsze są wyjątki od reguły.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login