Gry

League of Legends na komputerach Apple

przeczytasz w 1 min.

Niezwykle popularna gra stworzona przez Riot Games, dzięki umowie z TransGaming Inc., już tego lata otrzyma wsparcie na komputerach Apple. 

Zgodnie z zapowiedziami firm "styl, jakość grafiki, przedmioty w grze oraz sterowanie będzie takie samo jak na PC". Co jest bardziej istotne, wersja na Mac będzie aktualizowana w tym samym dniu, co wersja na PC, a gracze będą mogli walczyć ze sobą na arenach bez względu na posiadaną wersję gry.

Wygląda na to, że twórcy gier coraz większą wagę przywiązują do tworzenia wersji swoich gier dedykowanych na komputery z jabłuszkiem. Świadczy to o tym, że zdają sobie sprawę z szerokiej grupy odbiorców, których pozyskują poprzez takie działania. A co z tego mamy my, gracze? Bardziej zaludnione serwery i większą ilość przeciwników. Czy to dobry krok? Oceńcie sami.

Źródło: Shacknews

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  A co z tego mamy my, gracze? Bardziej zaludnione serwery i większą ilość przeciwników.

  wieksze lagi :D
  • avatar
   kuniomaster1993
   0

   Gra świetna według mnie :D Wczoraj ją pobrałem i bardzo podoba mi się styl gry ;)

   Gra ktoś jeszcze w nią oprócz mnie ?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Gra bardzo fajna, choć widać że brakuje jej jeszcze do wersji finalnej. Jeżeli lubiłeś DoTA z Warcraft'a 3, to jest to gra dla Ciebie ;)
    • avatar
     suntzu
     0
     Czemu nie napiszecie, że to Cider czyli Wine na OSX. Przecież wydajność kijowa. Ona spada o jakieś 50-70% nawet, względem wesrji windowsowej. Natywne gry są o tylko o 10-20% mniej wydajne.

     Więc nie jest dobrze, a w zasdadzie jest źle
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      LOL na Jabłku!
      • avatar
       ghoscik
       0
       Gra jak najbardziej fajna ale z balansem postaci momentami jest ciezko no ale w koncu to f2p.
       • avatar
        Dragon
        0
        Oj teraz to autor przegiął trochę pałę.
        "A co z tego mamy my, gracze? Bardziej zaludnione serwery i większą ilość przeciwników. Czy to dobry krok? Oceńcie sami"
        Czyli twierdzisz że użytkownicy Maców to nie gracze a wypuszczenie gier na Maci to po prostu przeludnianie serwerów? Trochę nie fair zgrałeś bo można powiedzieć też że przeludnianie serwerów to użytkownicy Windowsa i na tych właśnie platformach siedzi najwięcej tzw. noobów ponieważ nie stać ich na maszynę ze stajni Apple'a.
        • avatar
         Qpers
         0
         Gra ujdzie, ale postacie są okrutnie niezbalansowane...Jak ktoś chce pograć w poważnego klona DotA, niech sobie pogra w HoN (Heroes of Newerth).