Mobile

LG G Watch nie przestraszy się wody i kurzu

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Kilka nowych, ciekawych informacji na temat zegarka przygotowywanego przez koreańskiego producenta.

LG G Watch SmartWatch

Po zapowiedzi systemu Android Wear, który to zmienić ma oblicze tzw. inteligentnych zegarków wielu producentów ujawniło prace nad kolejnymi tego typu gadżetami. Jednym z nich jest LG, które systematycznie zdradza coraz więcej informacji na temat LG G Watch.

Najnowsze doniesienia wyglądają całkiem interesująco i co ważne, są one jak najbardziej oficjalne. Zacznimy może od tych, które dotyczą wyglądu zapowiadanego urządzenia.

Wprawdzie poznaliśmy go już wcześniej, ale sądzono, iż LG G Watch początkowo dostępny będzie jedynie w kolorze czarnym. Producent pochwalił się teraz drugim wariantem, który dla wielu osób może okazać się nieco ciekawszy. Na pierwszy rzut oka zegarek wygląda na biały, ale drobne akcenty i chyba także zabiegi marketingowe spowodowały, że mówić trzeba tutaj o wersji szampańsko-złotej.

Na tym jednak nie koniec. Zdecydowanie ważniejszą informacją wydaje się to, iż urządzenie ma być odporne na szkodliwe działanie wody i kurzu. Wydaje się, że cecha ta staje się powoli coraz popularniejsza wśród mobilnych gadżetów, co może jedynie cieszyć. Poza tym dowiedzieliśmy się, iż LG G Watch wyposażony zostanie w funkcję always-on.

Dokładnej specyfikacji technicznej urządzenia cały czas nie znamy, ale być może wkrótce się to zmieni. Premiera LG G Watch odbyć ma się w lipcu, chociaż ostatnio pojawiły się informacje sugerujące, że nie trzeba będzie tyle czekać i SmartWatch zadebiutuje wcześniej.

Źródło: theverge

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "LG G Watch nie przestarszy się wody i kurzu" Za to jego bateria ma pełne porty na widok wyświetlacza xD
  22
 • avatar
  Tutaj mogą fajnie wykorzystać zakrzywiony ekran ;)
 • avatar
  Całkiem ciekawy design... tylko za duży ekran.
 • avatar
  Jest błąd w tytule 'przestarszy' ;)
 • avatar
  To juz wiadomo ze nowy lg serii g bedzie wodoodporny... :)
 • avatar
  czyżby to always-on miało coś wspólnego z działaniem na jednym ładowaniu?