Smartfony

Premiera LG G2 Mini na targach MWC 2014

przeczytasz w 1 min.

Doczekamy się poważnego konkurenta dla Sony Xperia Z1 Compact?

LG G2 Mini smartfon MWC 2014 zapowiedź

Już kilku producentów odkryło swoje karty przed nadchodzącymi targami MWC 2014. Sporo do pokazania będzie miała m.in. firma LG i wygląda na to, że największą gwiazdą jej stoisk będzie smartfon LG G2 Mini.

Wzorem innych producentów również Koreańczycy postanowili przygotować mniejszą wersję swojego flagowego smartfona - LG G2. Temat LG G2 Mini nie jest niczym nowym, ponieważ modelu tego spodziewano się już na styczniowych targach CES. Ostatecznie tam się jednak nie pojawił, ale zobaczymy go w Barcelonie i, co najważniejsze, jest to informacja potwierdzona.

Producent wysyła już bowiem zaproszenia na swoją konferencję. Odbędzie się ona 24 lutego i zobaczymy na niej właśnie wspomniane urządzenie. Wyraźnie sugeruje to nie tylko bardzo sympatyczna grafika, ale również jej jednoznaczny opis - Experience the MINI.

LG G2 Mini smartfon premiera MWC 2014 zapowiedź

Zastanawiać można się zatem już tylko nad specyfikacją smartfona. Chociaż jakiś czas temu sugerowano zupełnie przeciętne podzespoły, to ostatnie doniesienia dają nadzieję na to, iż doczekamy się poważnego konkurenta dla Sony Xperia Z1 Compact. Pojawić ma się tutaj bowiem m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB pamięci RAM oraz kamera 8 Mpix. Najprawdopodobniej będzie to jednak dość duże, jak na wersję Mini, urządzenie, ponieważ spekuluje się o ekranie 4,7".

Wątpliwości rozwiane zostaną już 24 lutego, a zatem długo czekać nie będziemy musieli.

Źródło: phonearena, skatter

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Czaszka
  2
  Pewnie będzie rozmiaru compacta tylko z dużo cieńszymi ramkami, jak ma to miejsce w oryginalnym G2.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Wątpliwości rozwiane zostaną już 24 lutego, a zatem długo czekać nie będziemy musieli." - mistrz Yoda to pisał? Błagam napiszcie to po bożemu, bez udziwnień.

   Wątpliwości zostaną rozwiane już 24 lutego, nie będziemy zmuszeni czekać długo.