Smartfony

LG G4 Pro może być napędzany przez procesor Snapdragon 820

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że LG rzeczywiście szykuje prawdziwego potwora.

LG G4 Pro przeicek

Zaczyna pojawiać się coraz więcej doniesień dotyczących podrasowanej wersji LG G4, którą szykuje dla nas koreański producent. Wygląda na to, że jego plany są naprawdę bardzo ambitne.

Ostatnio pisaliśmy, iż LG G4 Pro najprawdopodobniej porzuci skórzaną obudowę na rzecz metalowej. Jednocześnie od początku sugeruje się, że nie będzie to jedyny element, którym LG chce odróżnić od siebie obydwa urządzenia. Zmianie ulec ma również specyfikacja i właśnie ona znalazła się teraz w centrum uwagi.

Z wpisów na chińskim portalu Weibo wynika, iż LG G4 Pro może być napędzany przez procesor Snapdragon 820, a więc następcę układu Snapdragon 810. Dodając do tego 4 GB pamięci RAM nikt nie musiałby martwić się o wydajność, ale od razu pojawią się zapewne pytania, jak wyglądać będzie temperatura pracy nowej jednostki dostarczonej przez firmę Qualcomm.

Mniej wątpliwości budzą informacje związane z 5,8" ekranem o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 32/64 GB pamięci wewnętrznej i kamerami 27 i 8 Mpix.

Zanosi się zatem na to, że LG rzeczywiście szykuje prawdziwego potwora. Z uwagą śledzić będziemy kolejne doniesienia na temat LG G4 Pro.

Źródło: androidcentral, gsmarena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Etemity
  3
  Stopi się przy uruchomieniu?
  • avatar
   sebastianzola
   0
   Chce windowsa w telefonie przy takich parametrach i odpalę painta i pasjansa. Niech powstaje nowe telefony w końcu mamy postęp, nie musimy kupować ich co rusz bo nowy lepszy i ma więcej cyferek i $$$.
   • avatar
    maqmba
    0
    Ja tam jaknajbardziej za. Oby tylko była wersja z WM 10.