Pamięć flash

Luksusowy pendrive z czytnikiem linii papilarnych

przeczytasz w 1 min.

Firma Gresso, rosyjski producent luksusowych gadżetów, wprowadza do sprzedaży ekskluzywne i bardzo drogie pamięci przenośne z czytnikiem linii papilarnych. Dostępne są dwie wersje - czerwona i czarna.

Wersja czarna została wykonana z 200-letniego drewna afrykańskiego i 18-karatowego złota z dodatkowym białym diamentem i diodą LED pod spodem. Nie zabrakło też wspomnianego już  czytnika linii papilarnych. Kto się na niego zdecyduje, będzie musiał pomniejszyć swoje konto o 9999 dolarów.

Czerwony pendrive to tylko nieco zubożona wersja czarnej, kosztuje 999 dolarów. Przy takich cenach nawet nie zostały podane pojemności pamięci, ale wydaje się być to sprawą drugorzędną.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Tsa, pojemność sprawą drugorzędną. Jeśli chcę kupić sobie szpanerski pen drive (zakładając że mam kasy jak lodu) to ma to być szpanerski pen drive i pojemność jest bardzo ważna. Jakby chodziło tylko o zdobnictwo to kupiłbym sobie jakąś inną błyskotkę, może coś z biżuterii?
  • avatar
   jogurt12
   0
   Ktoś tutaj świruje. IMHO, żeby kupić taki wymysł należy:
   - mieć odpowiednio "dużo" kasy
   - mieć jeszcze więcej kasy, żeby nie było żal, kiedy zgubi się zatyczka lub cały pendrive
   - mieć zupełnie nierówno pod sufitem (oczywiście dzięki pieniądzom), żeby zignorować szybkość, pojemność i praktyczność (nawet go sobie na szyję nie powiesisz...) na rzecz jakiejś afrykańskiej kory i oszlifowanej diody...

   :P
   • avatar
    muszi
    0
    W necie krasnoludki piszą, że oba mają po 64GB czyli całkiem nieźle :D