• benchmark.pl
 • Gry
 • Wypełnij ankietę i pomóż BioWare przy pracach nad Mass Effect 4
Gry

Wypełnij ankietę i pomóż BioWare przy pracach nad Mass Effect 4

przeczytasz w 1 min.

Producent przygotował ankietę, której celem jest zebranie informacji dotyczących oczekiwań związanych z nowym tytułem.

Mass Effect 4 gra

Wprawdzie na targach E3 przedstawiciele studia BioWare zabrali głos w spawie Mass Effect 4, ale tak naprawdę o produkcji tej wiemy cały czas naprawdę niewiele. Jest szansa, że wkrótce się to zmieni.

Producent zapowiedział bowiem, że pojawi się na imprezie Comic-Con w San Diego i podzieli się tam nowymi informacjami na temat gry. Nowych wieści spodziewać należy się zatem 26 lipca. Nie warto jednak nastawiać się na jakiekolwiek materiały prezentujące rozgrywkę, bo na to jest chyba jednak za wcześnie.

Jednocześnie wspomnieć wypada o prośbie, jaka wystosowana została przez BioWare do fanów. Producent przygotował ankietę, której celem jest zebranie informacji dotyczących oczekiwań związanych z nowym tytułem, a także tego, na jakie elementy powinien zostać położony tutaj największy nacisk.

Jeśli chcecie poświęcić trochę czasu to ankietę znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie. Trudno przewidzieć, w jakim stopniu opinie graczy wzięte zostaną pod uwagę przy dalszych pracach, ale skoro BioWare o takowe prosi to być może choć trochę będzie się nimi sugerowało.

Źródło: eurogamer.net, surveymonkey, gamerheadlines

Komentarze

49
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  WITAMY ARVENA ...
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Najważniejsze jest to, żeby został zachowany klimat uniwersum ME. Jak dla mnie dobra fabuła i interesujący świat to podstawa w RPG-ach.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    a tak ogolnie ciekawy jestem ile tu prawdziwych osob jest naprawde ,a ile osob prowadzi rozmowe sam ze soba ... i jeszcze ze soba ...
    • avatar
     Konto usunięte
     -5
     Mam cicha nadzieje, ze tym razem bede mogla pograc dluzej w to niz tydzien.
     • avatar
      Konto usunięte
      -7
      Fajnie, czyli Bioware boi się kolejnej krytyki społeczności i RÓWNIEŻ z braku pomysłów chce wykorzystać w tym celu ludzi kompletnie NIC im nie płacąc za to. MAŁO TEGO, po wykorzystaniu ich pomysłów, nie będzie żadnej nagrody za ich wysiłek. Taka taktyka jest stosowana coraz częściej. W razie czego mają plecy, bo to "WY żeście zdecydowali o kształcie gry, więc pretensje możecie mieć do siebie..." itd.

      Z drugiej strony mimo krytycznych powyżej uwag, ma to swój sens, ale wyłącznie pod warunkiem, że producent zachowa się fair wobec tych, których pomysły zostaną uwzględnione w produkcji, np. % zysk ze sprzedaży.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Fajny pomysł z tą ankietą. Może nie będzie to miało kluczowego znaczenia dla procesu produkcji gry, ale miło wiedzieć, że autorzy przynajmniej na zewnątrz pozorują, że zdanie graczy jest dla nich ważne ;)

       Jeśli o mnie chodzi, to poza fabułą, dopisałem tryb multi, w ME3 zrobione jest to rewelacyjnie i myślę że pomysł warto rozwijać dalej.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        EA i tam ma te ankietę w poważaniu. Zrobią tak jak im EA zagra i taka jest prawda :(