Mercedes Vito w Rent&Drive - lepsze niż leasing?

przeczytasz w 1 min.

Zakup samochodu dostawczego za gotówkę, wzięcie kredytu czy też leasing wykraczają nieraz poza możliwości firmy. Oto Alternatywa.

Mercedes Ren&Drive

W wielu przedsiębiorstwach samochód dostawczy to podstawa. Niestety jego pozyskanie często wiąże się z dużymi kosztami. Zarówno zakup za gotówkę, wzięcie kredytu czy też leasing wykraczają nieraz poza możliwości firmy. Wygląda na to, że Mercedes-Benz jest tego świadomy i dlatego też przygotował nową, ciekawą ofertę, która może okazać się atrakcyjna dla takich właśnie przedsiębiorców – to Rent&Drive.

Mercedes Rent&Drive to alternatywa dla leasingu. To długoterminowe wypożyczenie samochodu dostawczego na interesujących zasadach. W większości przypadków firma nie musi uiszczać żadnej wpłaty startowej, może wybrać okres trwania umowy w zakresie od 2 do 5 lat, a do jej obowiązków należą wyłącznie: opłacanie stałego miesięcznego abonamentu (już od 970 złotych) oraz zwrot auta po zakończeniu okresu kontraktu. Wtedy też pojawia się możliwość zamiany go na nowy.

Ofertą Rent&Drive objęty został nowy Mercedes Vito. W wersji 111 CDI i w przypadku zawarcia 48-miesięcznej umowy przy średnim przebiegu 20 000 kilometrów rocznie miesięczna rata to jedynie 970 złotych netto. To kwota, która jest raczej w zasięgu większości przedsiębiorstw mających zapotrzebowanie na tego typu samochód. Jednocześnie stała rata oznacza możliwość lepszego zaplanowania wydatków. 

Zasady są więc proste, a oferta – jak twierdzi Mercedes-Benz – dopasowana do rzeczywistych możliwości i potrzeb klientów. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

Źródło: Mercedes-Benz

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NexCare
  3
  W końcu coś nie o Volvo :)
  • avatar
   mainstage
   2
   W przypadku takiej reklamy wypadałoby napisać o kosztach eksploatacji - obowiązkowe serwisy, jakie ubezpieczenia są niezbędne - kto ponosi koszty, czy rata ca 1200 PLN + paliwo to wszystko co ponosi wypożyczający czy dochodzi do tego bieżący serwis.
   • avatar
    filips11
    1
    Co ten "news" robi na benchmark`u?
    • avatar
     MaxDamageDA
     0
     Pytanie jeszcze jak to ma wyglądać w przypadku większych przebiegów bo wół roboczy i 20k na rok to raczej niewiele...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      w UK już to dawno jest :P
      • avatar
       Much_
       0
       20 tysięcy kilometrów rocznie hmmm ciekawe jaka firma tyle robi... chyba w tydzień :D