Gry

Micro Machines World Series - oto samochodziki

przeczytasz w 1 min.

Czołg, monster truck, wyścigówka i wóz strażacki otwierają kolekcję dwunastu pojazdów, którymi pościgamy się w grze Micro Machines World Series.

Na dobry początek weekendu na półkach sklepowych wyląduje Micro Machines World Series – najnowsza odsłona zwariowanej serii wyścigowej, w której małe autka robią ogromne zamieszanie. Nowy zwiastun prosto od Codemasters pozwala zobaczyć, jakie konkretnie będą te samochodziki.

Łącznie w Micro Machines World Series będziemy mogli pokierować 12 różnymi pojazdami. Na liście znajdujemy między innymi monster trucka, czołg, wyścigówkę, ambulans i wóz strażacki. Wszystkim im możemy przyjrzeć się na wspomnianym już zwiastunie – oto on:

Micro Machines World Series to także wiele różnych trybów rozgrywki, które nie zawsze polegają tylko na tym, by nasze autko jako pierwsze przekroczyło linię mety. Często nie mniej ważne jest to, by konkurenci w ogóle do niej dotarli. Oczywiście najlepiej bawi się w grupie – do 4 osób przy jednym ekranie lub 12 przez sieć.

Premiera gry Micro Machines World Series odbędzie się 30 czerwca. W tym samym momencie zabawę będą mogli rozpocząć gracze komputerowi oraz ci, którzy będą chcieli ścigać się na PlayStation 4 lub Xbox One. Będziecie wśród nich?

Źródło: Codemasters

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Pószek okrószek ja jak patrze na twój nick to myślę że z tobą coś jest nie teges.
  • avatar
   raffal81
   3
   Uwielbiam MicroMchines ;]]]]
   • avatar
    Pószek okrószek
    -14
    Fajna ścigałka. Tego pokroju to był Radio Control Racers od 3D Ultra. Piękne czasy. Do dziś nie zrobili lepszej gry tego typu.
    A te Micro Machines, to super gra na wieczorny, domowy weekend, żeby popykać z dziewczyną na dwóch padach, bo jakbym spojrzał na kogoś, kto zachwyca się tym na singlu, to bym pomyślał, ze coś z nim nie teges.