Serwery plików NAS

Mikrobluetooth Trusta

przeczytasz w 0 min.

Jeśli Wasz laptop nie ma wbudowanego modułu Bluetooth, a bardzo nie lubicie dużych kart wpinanych do portów USB, to powinniście rzucić okiem na mikromoduł firmy Trust. To technologia XXL o rozmiarach XXS. Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter to uniwersalne rozwiązanie, które wprowadza technologię komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0 do Twojego laptopa. Wyjątkowa konstrukcja o bardzo niewielkich rozmiarach, która zaledwie o 7 mm wystaje z laptopa. Wystarczy po prostu wprowadzić adapter do wejścia USB i Bluetooth jest na stałe zainstalowany w laptopie i gotowy do użytku.

Po użyciu, laptop z adapterem Bluetooth mieści się po prostu w Twojej torbie, bez potrzeby wyjmowania złącza. W ten sposób możesz od razu korzystać z myszy Bluetooth. Poza tym adapter ten o rozmiarach XXS jest także idealny do Twojego zestawu słuchawek Bluetooth lub do szybkiej i łatwej wymiany informacji za pomocą telefonu komórkowego.

Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter spełnia standard Bluetooth 2.0 i posiada 3-krotnie szybsze połączenie w porównaniu ze standardowym łączem Bluetooth, ale wspiera oczywiście także starsze wersje Bluetooth dla optymalnej zgodności.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!