Serwery plików NAS

Mikrobluetooth Trusta

przeczytasz w 0 min.

Jeśli Wasz laptop nie ma wbudowanego modułu Bluetooth, a bardzo nie lubicie dużych kart wpinanych do portów USB, to powinniście rzucić okiem na mikromoduł firmy Trust. To technologia XXL o rozmiarach XXS. Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter to uniwersalne rozwiązanie, które wprowadza technologię komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0 do Twojego laptopa. Wyjątkowa konstrukcja o bardzo niewielkich rozmiarach, która zaledwie o 7 mm wystaje z laptopa. Wystarczy po prostu wprowadzić adapter do wejścia USB i Bluetooth jest na stałe zainstalowany w laptopie i gotowy do użytku.

Po użyciu, laptop z adapterem Bluetooth mieści się po prostu w Twojej torbie, bez potrzeby wyjmowania złącza. W ten sposób możesz od razu korzystać z myszy Bluetooth. Poza tym adapter ten o rozmiarach XXS jest także idealny do Twojego zestawu słuchawek Bluetooth lub do szybkiej i łatwej wymiany informacji za pomocą telefonu komórkowego.


Trust Ultra Small Bluetooth 2.0 USB Adapter spełnia standard Bluetooth 2.0 i posiada 3-krotnie szybsze połączenie w porównaniu ze standardowym łączem Bluetooth, ale wspiera oczywiście także starsze wersje Bluetooth dla optymalnej zgodności.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login