Smartfony

Motorola szykuje smartfona z ekranem, którego nie da się rozbić

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Informacje są obecnie dość szczątkowe, ale brzmią naprawdę intrygująco.

Motorola

Motorola radzi sobie ostatnio na rynku mobilnym całkiem dobrze, czego przykładem mogą być także prezentowane ostatnio smartfony z flagowym Moto X Style na czele. Producent nie powiedział jeszcze w tym roku ostatniego słowa, a kolejna z nowości również wzbudzić może bardzo duże zainteresowanie.

Jeszcze w tym miesiącu zaprezentowany zostanie model DROID Turbo 2. Do sieci trafiło właśnie kilka informacji na temat tego, co będzie miał on do zaoferowania i na pierwszy plan wysuwa się bezsprzecznie ekran, który reklamowany będzie mianem nietłukącego się. Trudno odpowiedzieć teraz na pytanie, jaka technologia zostanie tutaj zastosowana, ale zanosi się na coś więcej niż szkło ochronne, chociażby najpopularniejsze Gorilla Glass.

Motorola ulotka

Zdecydowanie mniej tajemnico brzmią pozostałe informacje. Sam ekran charakteryzować ma się przekątną 5,5" oraz rozdzielczością Quad HD. Moce obliczeniowe zapewniać powinien procesor Qualcomm Snapdragon 810 współpracujący z 3 GB pamięci RAM, a poza tym specyfikacja urządzenia obejmować ma kamery 21 i 5 Mpix, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator 3760 mAh.

Bardzo możliwe, iż DROID Turbo 2 oferowana będzie jedynie na rynku amerykańskim. Ze względu na intrygująco brzmiące zapowiedzi związane z ekranem będziemy jednać śledzić temat.

Źródło: phonearena, pcadvisor

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mikuta
  Nie da się rozbić? Potrzymaj mi piwo... :)
 • avatar
  meredirh
  Ekran z plexy?
 • avatar
  Eternal1
  Motorolla jest niestety jedną z firm która skusiła się na spore pieniądze i pracuje dla Iluminatów.
  Skreślona.

  BTW.
  Wytrzymałe ekrany w smartfonach? OK, może się komuś przyda. Mnie w smartfonach bardziej przeraża kolosalna inwigilacja i niemal zerowy poziom bezpieczeństwa co przekreśla je jako "wygodną" platformę do operacji bankowych.

  Co do ekranu. Mój Sony C702 spadł mi już chyba z 20 razy, wymieniałem obudowę, nowa też jest już cała porysowana. Ekran cały od nowości czyli od 7 lat.
  -8
 • avatar
  Łotr1
  Nie da się rozbić, po czy drobnym drukiem będą wypunktowane zajścia, za które firma nie odpowiada, takie ALE. W warunkach naszego kraju wyświetlacze potrafią samoistnie pękać (tak twierdzą oddający sprzęt do napraw gwarancyjnych), to i sobie poradzą z gumowo-pancernym szkłem.
 • avatar
  elfirek
  3760 mAh !!! To sie nazywa bateria!
 • avatar
  KMyL13
  Bateria pokroju 3760 mAh budzi pozytywne wrażenie, ale Huawei planuje budżetowca z mniejszą przekątną i większą baterią. Może coś ruszy w tej kwestii dzięki nim.