Laptopy

Mafia III za darmo do gamingowych laptopów MSI

przeczytasz w 1 min.

Do końca roku przy zakupie laptopa MSI z kartą graficzną serii GeForce GTX 1060 lub wyższą można otrzymać grę Mafia 3.

Firma MSI przygotowała atrakcyjną promocję dla klientów kupujących jej gamingowe laptopy. Do końca roku przy zakupie modelu z kartą graficzną z serii GeForce GTX 1000 można otrzymać za darmo grę Mafia III.

Co zrobić, aby otrzymać kod do gry? Wystarczy zarejestrować się na stronie MSI Member Center, zarejestrować swój zakup i przesłać kopię dowodu zakupu. Następnie producent prześle na wskazany e-mail kod do pobrania gry z platformy Steam.

Promocją zostały objęte modele z kartami graficznymi GeForce GTX 1060, GTX 1070 i GTX 1080. Warto jednak pamiętać, że promocja trwa do 31 grudnia 2016 roku lub wyczerpania zapasów, a realizacja kodu promocyjnego może trwać do 7 dni i jest weryfikowana przez pracowników MSI. Regulamin i pełną listę modeli objętych promocją znajdziecie na tej stronie.

Źródło: MSI

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Ta promocja pogrąży te laptopy.
  • avatar
   Fiona
   1
   A tak lubiłam lapki MSI ;P
   • avatar
    Reyqer
    1
    Kupiłem niedawno płytę główną od msi i zobaczyłem 3 dni później, że jest w promocji i można dostać słuchawki i kilka innych pierdół. Sprawdzam - nie dotyczy mnie... kupiłem 3 dni za wcześnie... Miesiąc później dawali do niej mafię III.