Mobile

Nadciągają Xiaomi Mi CC9e i Xiaomi CC9 Meitu - znamy ich wygląd

przeczytasz w 1 min.

Nie da się ukryć, że Xiaomi bardzo systematycznie poszerza swoją ofertę. Już wkrótce powinny dołączyć do niej dwa kolejne smartfony.

Doniesienia na temat Xiaomi Mi CC9e i Xiaomi CC9 Meitu zaczynają się nasilać. Zanosi się na to, że w obydwu przypadkach będziemy mówić o przedstawicielach średniego segmentu, ale to Xiaomi CC9 Meitu będzie znacznie bardziej wyróżniać się z tłumu.

Producent ma bowiem zastosować tutaj obracany aparat fotograficzny. Patrząc na krążący po sieci render wypada porównać to do rozwiązania, jakie znajdziemy w zaprezentowanym nie tak dawno Asus Zenfone 6. Oczywiście w takim przypadku jeden moduł pełni rolę nie tylko głównego, ale również przedniego aparatu. W Xiaomi CC9 Meitu ma on składać się z trzech obiektywów o nieznanej jeszcze konfiguracji, które będzie wspierała dioda LED.

Xiaomi CC9 Meitu

Dzięki temu, wyświetlacz nie będzie oszpecony notchem czy innym wcięciem. Najprawdopodobniej zostanie wykonany w technologii AMOLED i będzie posiadał zintegrowany czytnik linii papilarnych. Za wydajność odpowiadać powinien procesor Qualcomm Snapdragon 730.

Xiaomi Mi CC9e ma zaoferować mniej wyszukane wzornictwo, a mianowicie wyświetlacz z niewielkim notchem (ale również AMOLED ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych) i klasycznie osadzony potrójny aparat główny. Specyfikacja obejmować ma też procesor Qualcomm Snapdragon 712 i baterię 4000 mAh.

Xiaomi Mi CC9e

Dokładne daty premier Xiaomi CC9 Meitu i Xiaomi Mi CC9e nie są znane, ale wątpliwe abyśmy musieli długo czekać na te smartofny.

Źródło: gsmarena, gigazine.net (foto)

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leon-san
  0
  Wincej modeli!!!
  jpdrl, naprawdę nie da się wypuszczać jednego modelu co pół roku? Ale tak dobrze dopracowanego. Zamiast 3 modeli na miesiąc?
  • avatar
   zbiszu
   0
   Kupuj tulko co pół roku te dopracowane.