Gry

Solidna porcja rozgrywki z gry Prey

przeczytasz w 1 min.

Arkane Studios powoli kończyć będzie prace nad swoim kolejnym tytułem. Już teraz nie boi się go prezentować.

Nie tak dawno ujawniona została dokładna data premiery gry Prey. Wygląda na to, że prace idą po myśli twórców i teraz systematycznie obdarowywani będziemy kolejnymi materiałami mającymi na celu promowanie tego tytułu.

A na pierwszy ogień idzie nie byle co, bo naprawdę solidna porcja rozgrywki. Materiał dla mających nieco mniej czasu opublikowany został na oficjalnym kanale PlayStation, ale z pewnością nie należy określać go mianem krótkiego - trwa ponad 12 minut. Jeszcze więcej pokazała jednak DualShockers, która przygotowała filmik z godzinnym zapisem rozgrywki.

W obydwu przypadkach prezentowane są początkowe etapy zabawy, skupiono się na prezentacji stacji kosmicznej i mechaniki rozgrywki. Nie brakuje jednak także walki i to z wykorzystaniem różnego rodzaju broni.


 


Podoba się? Premiera gry 5 maja, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: DualShockers, PlayStation

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Toczas
  4
  Czy mi się wydaje czy ta gra wygląda gorzej niż Bioshock Infinite z 2013?
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Zadziwia mnie jak kiepsko niektóre z nowych gier wyglądają, a jednocześnie jak słabo chodzą. Czy mi się zdaje czy HL2 z 2004 wygląda lepiej?
   • avatar
    Mati-PL
    2
    Kurka, jest słabo i to bardzo słabo pod każdym względem. Muzyka, dźwięk, grafika, lokacje a przede wszystkim grywalność. Nic tu nie gra, nie pasuje a szkoda.

    Pozdrawiam
    • avatar
     darioz
     1
     Ta gra to jakieś dziwadło! Koleś chodzi po jakiś lokacjach zerżniętnych z Bioschocka w których nic się dosłownie nie dzieje!
     Godzina prawie bezsensownego szwędania się po mapie od czasu do czasu atakując stwory zerżnięte z Half Life! Co w tym do uja pana ekscytującego?
     Nie mogli zrobić zwykłej kontynuacji oryginalnego Prey w którym akcja wylewała się z ekranu?
     Ta gra to będzie finansowa klapa i rozczarowanie roku!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Drugi Doom
      • avatar
       tasioros
       0
       Tragedii w sumie nie ma, wszak to sam początek gry. Może póżniej się rozkręci? Jak dla mnie wygląda wystarczająco ładnie. Ale dlaczego nadal to się Prey nazywa to ja nie wiem...

       Pamiętam jak oryginalny Prey wywarł na mnie spore wrażenie grafiką i sceną porwania przez kosmitów. Ten znikający w zielonym świetle dach baru. A później portale, zabawy z grawitacją i brutalność. Był klimat.
       • avatar
        SzybkiSasza
        0
        Czuję się, jakbym oglądał gameplay z nudniejszego Bioshocka. Podobny klimat lokalizacji, tylko, że... Brak klimatu gry :(
        Tutaj nic się nie dzieje! Zero napięcia, zero rozwoju fabuły. Tylko łażenie po lokalizacjach i od czasu do czasu walka...
        Do tego mam wrażenie, że coś nie gra z dźwiękiem - czasami np. nie słychać niektórych uderzeń broni itp.

        Naprawdę słabo, moim zdaniem...
        Nazwali to "rebootem" ale ja nie widzę żadnego powiązania z poprzednim Prey-em poza rzadko pojawiającymi się obcymi - zero napięcia, zero poczucia bycia osaczonym, śledzonym, zero zatopienia w świecie obcych. Nie oczekiwałem jakichkolwiek nawiązań do poprzedniego Preya, ale miałem nadzieję, iż twórcy zachowają chociaż część z tych elementów.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         To nie jest duchowy nastepca Bioshocka, a raczej proba przeniesienia System Shock 2 w dzisiejsze czasy.
         Irrational Games (wydawca 2K games) robilo Bioshocki, a to robi Arkane Studios (wydawca Bethesda).