• benchmark.pl
 • Gry
 • Tym zwiastunem EA chce przekonać niezdecydowanych na zakup Need for Speed: Heat
Gry

Tym zwiastunem EA chce przekonać niezdecydowanych na zakup Need for Speed: Heat

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Seria Need For Speed: Heat jest jedną z tych, które nie wymagają bliższego przedstawiania. Nawet jeśli niektórzy mają zastrzeżenia co do jej kondycji, również Need for Speed: Heat nie powinien narzekać na brak zainteresowania.

Premiera Need for Speed: Heat już w przyszłym tygodniu

Plany EA nie ulegną już w przypadku tego tytuły zmianom. Need For Speed: Heat uzyskał złoty status, a więc wszelkie prace zostały zakończone. Premierę zaplanowano na 8 listopada, ale już teraz opublikowano wideo przygotowane na tę okazję. To rzecz jasna zwiastun premierowy, najprawdopodobniej ostatni materiał, jaki EA wypuszcza przed debiutem gry.

Dzień i noc to w Need for Speed: Heat zupełnie inne światy

EA oraz Ghost Games zaproszą tu graczy na ulice Palm City, ściganie możliwe będzie zarówno w dzień, jak i w nocy. To bardzo ważna wzmianka, ponieważ w zależności od pory trzeba będzie wykonywać inne zadania. Dzień to czas zarabiania w legalnych wyścigach. W nocy natomiast pojawia się możliwość walki o tytuł króla ulic. Tyle, że już niezgodnie z prawem i bez zasad. Trzeba mieć też na uwadze stróżów prawa. Wszystko przy ponad 120 licencjonowanych autach, których listę przedstawialiśmy już wcześniej.

Przypomnijmy, że Need for Speed: Heat trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Właściciele pierwszej z wymienionych platform przed zakupem mogą, a nawet powinni, sprawdzić wymagania sprzętowe.

Źródło: Need for Speed

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  Trailer całkowicie, kompletnie i bezdyskusyjnie mnie nie przekonał; nuuuudy panie, nuuuudy.
  8
 • avatar
  Konto usunięte
  Tego typu śmieciowe arcadówki lepiej sobie darować i dołożyć kase do pełnej wersji Forzy Horizon,tam jest wszystko w jednym i po za symulatorami nie ma lepszej gry.
  5
 • avatar
  krzemien95
  Niesamowite... ponad 120 licencjonowanych samochodów! :O Forza ma ich ponad 500 dodatkowo (horizon) to totalny open world a nie jak tutaj "open" jedna wielka trasa
  3
 • avatar
  zeniu
  Kiedyś do NFS zachęcały fajne du****, ale gejowskie lobby zaczęło działać i tu.
  1
 • avatar
  topiq
  No to im nie wyszło. Czekam na NFS Porsche z grafiką z 2019 roku. Wtedy biorę w ciemno.
 • avatar
  POSTMAN
  Tylko windows 10? Na 7 nie pójdzie?
 • avatar
  pablo11
  Gdyby tak zatrudnili kogoś z głową na właściwym miejscu przy projektowaniu UI, to może bym za Free wziął. Ale znając życie 20sekund po odpaleniu gry się na nią wk....., bo jakiś bezmózg kolejny raz rozpoczyna grę na PC bez możliwości jakichkolwiek ustawień. Zamiast możliwości przestawienia sobie gry we właściwe miejsce na ekranie, będzie jakiś ,,samouczek" wymagający trzymania przycisku W przez 5-10minut. Po czym pewnie dalej UI i tak nie będzie się nadawało do niczego. Poprzednie 2 części tak miały. Jedna mi sie uruchamiała przesunięta 1/3 ekranu w prawo z artefaktami.
 • avatar
  piccardo
  A w tym trailerze jest coś że za darmo? Jak nie to mnie nie przekona
 • avatar
  Makkk
  W apce, którą wydali z możliwością tuningu aut pojawił się spersonalizowany trailer - samochód to jeden z tych, które się przerabiało i jest tablica rejestracyjna z Twoim imieniem. Link do YT jest tylko dla Ciebie, ale możesz go udostępniać. Nie wiem jak to zrobili, zwłaszcza, że to musi być zrenderowane. Fajny bajer, ale obawiam się, że jedyny dotyczący tej gry ;p
 • avatar
  Konto usunięte
  ja od EA już nic nie chcę. szkoda mi kasy na ich fatalny serwis. zrobiłem pewien zakup, udało się go bez problemu aktywować na koncie, i ....... nie daje się zainstalować. próbowałem na kompletnie różnych komputerach. więcej mojej kasy nie zobaczą.