Laptopy

Netbooki, które kochają Amerykanie

przeczytasz w 1 min.

Tanie i niewielkie netbooki cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza teraz, w czasie kryzysu gospodarczego. Funkcjonują jak pełnoprawne komputery i są dostępne do kupienia za mniej niż 400 dol. (dot. większości modeli).

Autorka blogu Smarterware.org poinformowała, że w serwisie Twitter przeprowadziła sondę, która zebrała mnóstwo głosów. Dzięki temu, jak tłumaczy, może podzielić się wynikami i wyjawić jakie netbooki cieszą się największym powodzeniem.

Poniżej prezentujemy wyniki sondy. Okazuje się, że najwięcej głosów zebrał netbook "Asus Eee PC" - nie wiadomo jaki model konkretnie. Drugą pozycję zajął Acer Aspire One, trzecią Dell Mini 9.


Wyniki sondy (Fot. Smarterware.org)

Jak podaje autorka, większość ludzi po prostu kocha netbooki, wielu użytkowników zaś twierdzi, że to doskonałe propozycje na prezent dla nastolatków, rodziców i po prostu osób, które nie mają zbyt wysokich wymagań.

Nie brakuje jednak krytyki: za największe wady netbooków uznawane są ich niewielkie klawiatury i ekrany, krótki czas pracy na baterii i niska wydajność.

Źródło: Smarterware.org

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Niezły wykresik