• benchmark.pl
 • Mobile
 • Nokia nie składa broni i planuje kolejną konferencję - już 2 kwietnia
Mobile

Nokia nie składa broni i planuje kolejną konferencję - już 2 kwietnia

przeczytasz w 1 min.

Najprawdoipodobniej zobaczymy dwa nowe smartfony.

Nokia konferencja 2 kwietnia

Wiele osób usilnie twierdzi, iż Nokia tak naprawdę zniknęła już z mapy producentów związanych z rynkiem mobilnym i bardzo długo ponownie o niej nie usłyszymy. Wbrew takim właśnie opiniom fiński producent cały działa pełną parą. Właśnie zaczął wysyłać zaproszenia na kolejną konferencję.

Od dłuższego czasu tajemnicy nie stanowiło to, iż 2 kwietnia odbędzie się konferencja Microsoft Build 2014. Informowaliśmy ostatnio, iż przejęcie Nokii przez Microsoft przeciąga się w czasie i nastąpi najwcześniej pod koniec przyszłego miesiąca. Do tego czasu Nokia nie zamierza próżnować.

W związku z tym właśnie 2 kwietnia prezentować będzie swoje nowości. Tego dnia zobaczymy zatem nie tylko możliwości Windows Phone 8.1, ale również nowe urządzenia z rodziny Nokia Lumia.

Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa będą to Lumia 630 i Lumia 930,  o których ostatnio wspominaliśmy. Wiele wskazuje na to, iż pierwsza to kolejna propozycja dla klientów z mniej zasobnym portfelem, ale wiemy, że fiński producent ma na tym polu bardzo dobre doświadczenia. Zdecydowanie więcej do zaoferowania powinna mieć Lumia 930, która zostanie najprawdopodobniej jednym z najwydajniejszych modeli Nokii. Na konkrety musi jednak poczekać jeszcze kilka dni.

Nokia konferencja 2 kwietnia zaproszenie

Źródło: talkandroid, vr-zone

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Phurret
  0
  A ja od dawna marzę o telefonie o budowie klasycznej, ew. slider, który miałby Wi-Fi. Nic więcej nie potrzebuje. Obecnie posiadam Samsunga Galaxy ale dotykowy ekran po kilku latach przestał mnie zachwycać. Niestety nikt nie chce mi takiego wyprodukować, jeśli już są, to mają klawiaturę qwerty, na której nie potrafiłbym pisać (klawisze są po prostu za małe). Jedynym chyba takim telefonem jest Nokia E52, miałem przez chwile i poszła na złom, po upadku obudowa pękła, system się wieszał, zamiast nazwy kontaktu pokazywało mi tylko numer, eh... Nowe Nokie wyglądem bardzo mi pasują, np 515, ale wi-fi jest mi po prostu niezbędne. Pozostaje mi tylko czekać.
  • avatar
   Dragonik
   0
   Niestety nie doczekasz się takich urządzeń bo teraz tylko smartfony są "inteligentne"
   • avatar
    Mulciber
    0
    Czytając tytuł pierwsza myśl "pominął mnie news z plotkami o tym że Nokia rzekomo składa potajemnie broń!" O-o