Mobile

Na najbliższej konferencji Nokii zobaczymy aż 6 nowych urządzeń

przeczytasz w 1 min.

Nokia jako jeden z nielicznych producentów nie pokazała jeszcze w tym roku najciekawszych swoich urządzeń. Wkrótce się to jednak zmieni.

Nokia konferencja 22 października nowe urządzenia

Nokia jako jeden z nielicznych producentów nie pokazała jeszcze w tym roku najciekawszych swoich urządzeń. Wkrótce się to jednak zmieni i być może zobaczymy nawet więcej, niż początkowo liczyliśmy.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że fiński producent planuje dużą konferencję. Odbędzie się ona 22 października, ale to, co zostanie na niej zaprezentowane owiane jest tradycyjnie tajemnicą. Nigdy nie brakuje jednak przecieków, które w tym przypadku są bardzo obiecujące.

Gwiazdami wieczoru powinny być dwa urządzenia. Pierwsze to Lumia 1520, która zaoferuje najprawdopodobniej m.in. 6" ekran o rozdzielczości Full HD oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800. Drugim będzie natomiast Lumia 2520, a więc pierwszy tablet fińskiego producenta, który również charakteryzować powinien się ciekawą specyfikacją.

Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że zobaczymy dużo więcej. Na konferencji pokazanych zostać ma bowiem aż 6 urządzeń. Niestety trudno przewidzieć, co konkretnie zostanie jeszcze zaprezentowane. Tak czy inaczej, impreza Nokii zapowiada się coraz ciekawiej.

Źródło: theverge

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krecik88
  11
  W końcu dojadą do 3310 :P
  • avatar
   Majk83
   -1
   Powiem tak bawiłem się w pracy Lumiami i nie mam za grosz zaufania do tego telefonu. Potrafiły walnąć sobie format i tyle widzieli twoje dane. Całkiem sporo wylądowało w serwisie.
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    Jak by zaprezentowali Nokię z Androidem to brałbym jak chytra baba z radomia. Niestety to tylko marzenia ściętej głowy :/
    • avatar
     mati0706
     0
     Dążą chyba do tego by odświeżyć modele np. Nokię 2530 itd. itd.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Tak dla wiadomości. Technicznie rzecz biorąc Microsoft wykupił "Lumię" i "Ashę" więc takie nazwy nie wystąpią w przyszłych modelach które były zaprojektowane po przejęciu Nokii.