Systemy operacyjne

Nokia udostępnia własną aplikację YouTube

przeczytasz w 1 min.

Firma Nokia nie daje za wygraną i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego też przygotowała swoją własną aplikację o nazwie YouTube Upload.

YouTube Upload

Firmie Google zdaje się naprawdę zależeć na tym, by w żaden sposób nie pomagać, ani nawet nie współpracować z konkurencją. Wynikiem tego jest między innymi brak w dalszym ciągu pełnoprawnej aplikacji, służącej do korzystania z serwisu YouTube dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

Na szczęście firma Nokia nie daje za wygraną i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego też przygotowała swoją własną aplikację o nazwie YouTube Upload. Oprogramowanie to jest kompatybilne ze smartfonami z serii Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone w wersji 8.0 i umożliwia proste i szybkie przesyłanie materiałów wideo na platformę wideo, należącą do giganta z Mountain View. 

Użytkownicy donoszą jednak, że aktualnie aplikacja nie najlepiej spisuje się na niektórych modelach smartfonów (a na większości wręcz – nie działa) – działanie musicie jednak ocenić sami. YouTube Upload możecie pobrać klikając w ikonkę poniżej. Aplikacja jest darmowa.

Pobierz YouTube Upload dla Nokia Lumia z Windows Phone 8
Pobierz YouTube Upload dla Nokia Lumia z Windows Phone 8

Źródło: TheVerge

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dominqo
  1
  Nareszcie!
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   A po co wgrywać filmiki na youtube z telefonu? Do tego typu rzeczy służą pecety!
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    windows phone się rozwija :)

    http://gallardoq.blogspot.com/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Eeeee Metrotube?