Systemy operacyjne

Nowa czerwona edycja Windows Vista Ultimate

przeczytasz w 1 min.

Jakiś czas temu Microsoft wprowadził specjalną BOX-ową wersję systemu Windows Vista Ultimate Edition z pudełkiem w kolorze czerwonym (a nie, jak wcześniej, czarnym). Na początku była ona sprzedawana tylko z wybranymi notebookami i komputerami firmy Dell, a od niedawna jest dostępna również jako oddzielny produkt.

Windows Vista Ultimate Edition Red zawiera dodatkowe tapety w kolorze czerwonym, nowe gadżety paska bocznego oraz zintegrowany system DreamScene, pozwalający na stosowanie animowanych tapet w charakterze tła pulpitu.

Głównym celem „czerwonej” edycji systemu jest walka z HIV i AIDS w Afryce – Microsoft wpłaca określoną sumę na konto zajmującej się nią fundacji Global Fund przy każdej sprzedanej kopii Windows Vista Ultimate Edition Red.

Cena nowej edycji to 219.95 dolarów. Studenci mogą ją kupić już za 64.95$. Pakiet dostępny jest w sklepach w Stanach Zjednoczonych, czy trafi również do bezpośredniej sprzedaży w Polsce, na razie nie wiadomo.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  "Cena nowej edycji to 219.95 dolarów. Studenci mogą ją kupić już za 64.95$." - Polscy studenci także? :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   220$ po dzisiejszym kursie to trochę poniżej 700 zł ... ja jeszcze nie widziałem w Polsce Ultimate BOX poniżej 1000 zł :/
   • avatar
    Qbaz77
    0
    Wciskanie kiepskiego produktu w nowym opakowaniu pod szyldem szczytnej idei za ciężkie pieniądze... hmm, to potrafi tylko Microsoft.
    • avatar
     ZiemoOne
     0
     Za 64 dolce wchodzę w to czerwone pudełko :)
     • avatar
      maker
      0
      W koncu Visty tak dobrze nie schodzily jak M$ oczekiwalo dlatego teraz zwiekszy sprzedaz bo trzeba wspierac walke z HIV i AIDS w Afryce ;-). Hmm nie powinno sie raczej nazywac "Windows Vista HIV&AIDS Edition"?