• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowa gra z serii Metro już w przyszłym roku [AKT. - jednak nie]
Gry

Nowa gra z serii Metro już w przyszłym roku [AKT. - jednak nie]

przeczytasz w 1 min.

Już w 2017 roku będziemy mogli przeżyć kolejny rozdział niesamowitej opowieści Metro. Będą powiązania i rozwinięcie historii zawartej w Metro 2035.

[10.11.2016]: Złe wieści. Firma Deep Silver, mająca prawa autorskie do serii gier Metro, zdementowała wczorajsze informacje. Kolejna gra w tym uniwersum jest w planach, ale nie należy spodziewać się jej premiery w 2017 roku. „Więcej szczegółów wkrótce”. Tymczasem strona internetowa Metro 2035 została zaktualizowana i teraz przedstawia „niezatytułowany projekt Metro” bez przybliżonej daty premiery.

 

NEWS [09.11.2016]: Chętni na powrót do rosyjskich podziemi? Mamy dobrą wiadomość – oficjalnie potwierdzone zostały plany wydania kolejnej odsłony serii Metro i to już w przyszłym roku.

Finał książkowej trylogii Dmitrija Głuchowskiego już od dobrych kilkunastu miesięcy spoczywa na półkach sklepowych. Jest to zatem najwyższy czas na trzecią grę z serii. Informacja o tym, że jej premiera planowana jest na przyszły rok, została potwierdzona za pośrednictwem oficjalnej strony Metro 2035.

Teoretycznie powieść Metro 2035 zamyka historię. Na stronię możemy jednak znaleźć informację, że „tam gdzie książki kończą opowieść, gra ją kontynuuje”. Możemy też spodziewać się jakichś niespodziewanych wydarzeń oraz nadejścia „epoki wielkich odkryć”.

Dotychczasowe dwie gry z serii Metro (2033 i Last Light) spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Obie części przygotowało ukraińskie studio 4A Games i – choć nie zostało to potwierdzone – można się domyślać, że nie inaczej będzie w przypadku „trójki”. Tym bardziej że ekipa zapowiedziała, że pracuje nad dwiema grami, a dotąd poznaliśmy tylko jedną z nich

Źródło: VG247, Metro 2035

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruePerson
  6
  Czekam! Klimat poprzednich części był świetny! Mimo liniowości Metro 2033 i Last Light są świetnymi odsłonami, jeśli ktoś lubi takie klimaty i jeszcze nie grał to polecam ;)
  • avatar
   mutissj
   5
   TAK JEST!!! najlepsza gra federacji rosyjskiej
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Super!
    • avatar
     Macieyerk
     1
     Świetna wiadomość , w końcu jest jakaś gra której wyczekuje . Jeżeli gra ma zająć miejsce po wydarzeniach z Metra 2035 to zastanawia mnie jak zajmą lukę z wydarzeniami , ogromny zwrot akcji w powyższej książce był i uważam , że nie powinien zostać pominięty .
     • avatar
      tasioros
      1
      Metro 2035 to była zła książka, oj zła. Klimatu oryginalnego Metra w niej nie ma w ogóle, dialogi nieudolne, a historia słaba. Za bardzo polityczna, za mało fantastyczna. Ale mimo wszystko gra może być ciekawa, bo twórcy znają się na rzeczy. Niech wytną najlepsze części i przyprawią je na swój sposób.
      • avatar
       Dudi4Fr
       -8
       OOOO tak, bedzie symulator świata po dyktaturze Trump'a!
       • avatar
        Paacz
        0
        I to jest wiadomość!
        • avatar
         IVPANVZERVI
         0
         1szą jak i 2gą część przeszedłem więc czekam i na 3kę.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Ekstra.