Gry

Nowe Call of Duty z akcją osadzoną w roku 1906?

przeczytasz w 1 min.

Coraz więcej wskazuje na to, że seria Call of Duty rzeczywiście powrócić może do przeszłości.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że i w tym roku zobaczymy nową odsłonę serii Call of Duty. Wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź, ale coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz mówiący o tym, iż porzucone zostaną wreszcie konflikty osadzone w przyszłości.

Za grę odpowiadać będzie Sledgehammer Games, które opublikowało na profilach w portalach społecznościowych krótki materiał wideo. Teoretycznie to tylko odliczanie do 2017 roku, w którym studio powraca do serii Call of Duty. Gracze jak zawsze doszukują się jednak w takich sytuacjach drugiego dna. Tym razem padło na datę, którą wypatrzeć można nieco wyżej - rok 1906.


Czy rzeczywiście może być to data, do której gracze zostaną cofnięci? Teoretycznie bardzo trudno to rozstrzygnąć, ale warto wspomnieć o czymś jeszcze. Składając graczom świąteczne życzenia Michael Condrey okrasił je grafiką z pistoletem Colt M1911. Ten debiutował na wyposażeniu amerykańskiej armii w roku 1911, stosowano go między innymi w walkach I i II wojny światowej.

Nowe Call of Duty

Coraz więcej wskazuje zatem na to, że seria Call of Duty rzeczywiście powrócić może do przeszłości. Wydaje się, że mało kto będzie z takiego obrotu spraw niezadowolony.

Źródło: Sledgehammer Games

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  20
  Cofają się w czasie, po sukcesie Battlefield 1. Activision daj sobie spokój -_-
  • avatar
   KENJI512
   12
   Zróbcie już nowy silnik, a nie od 10 lat na tym samym ciągle...
   • avatar
    Konto usunięte
    10
    Zmienią aspekt, który jest najmniejszym problem tej gry, a zostawią niezmienione wszystkie te, które są arachaiczne i wtórne. Zapakują to g.. w ładny papierek, znowu 70% budżetu na marketing, alleluja i do przodu.
    • avatar
     Czaszka
     4
     Idąc tym tokiem rozumowania równie dobrze może to być Call of Duty 3128...
     • avatar
      SirMichael
      1
      COD skończył się już dawno temu a zgubiła go korporacyjna chciwość czyli sprzedać sejm szit ile razy się da. Jedynie dzieciarnia dalej w to gra i ew. nowi klienci co wcześniej CODa nie widzieli na oczy. Ostatnio widziałem infitite warfare na promocji za 40 zł... żadna cząstka mnie nawet przez chwilę nie rozważała tego zakupu, może jak za 10 zł będzie to z ciekawości kupię.
      • avatar
       projectdarkstar
       -2
       Dawniej BF małpowało COD bo nie mieli własnych pomysłów teraz jest na odwrót.

       Activision zrobi z serii jeszcze większe pośmiewisko, o ile to w ogóle możliwe.
       • avatar
        Mkozlowski
        0
        Jeśli na obrazku jest Colt 1911 to o ile nie jest to prototyp jeszcze z końca XIX wieku to gra nie może być osadzona w 1906 roku.
        • avatar
         TheEquinoxe
         0
         Taaa czyli najpierw coraz bardziej do przodu, a teraz skoro BFowi się udało to zaczną się coraz bardziej cofać. Już nie mogę się doczekać strzelaniny w czasach hmmm... średniowiecza?