Gry

Nowy Hitman ma być podzielony na sezony

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Podano zawartość pierwszego z nich - 7 misji.

Hitman

Nowa odsłona serii Hitman to z jednej strony produkcja gorączkowo wyczekiwana, a z drugiej taka, co do której wielu graczy ma spore obawy. Niestety, najnowsze doniesienia z pewnością ich nie rozwieją.

Przypomnijmy, iż w dniu premiery graczom oddana zostanie do dyspozycji jedynie część lokacji i misji, a kolejne pojawiać mają się w późniejszym czasie. Producent zapewnia, iż nie będzie wiązało się to ze zwiększonymi wydatkami i nie ma też mowy o czymś w rodzaju Early Access. Jednocześnie wciąż nie ujawnia bliższych informacji, do których udało się jednak dotrzeć przy pomocy innego źródła.

Amazon umieścił przy karcie gry zapis, który sugeruje, iż nowy Hitman zostanie podzielony na sezony. Co więcej, podano też zawartość pierwszego z nich - 7 misji. Trzeba przyznać, że nie wygląda to szczególnie optymistycznie.

Dla producenta lepiej byłoby chyba, aby oficjalnie wyjaśnił już kwestię dystrybucji gry, ponieważ gracze wykazują coraz większe zniecierpliwienie. Tak czy inaczej, gra, a właściwie pierwszy sezon, zadebiutuje 8 grudnia na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  Aaaaaa to teraz to się "sezony" nazywaaaa
  17
 • avatar
  Kenjiro
  I bardzo słusznie, dlatego zachęcam wszystkich, aby kupili produkt dopiero jak wyjdą wszystkie sezony.

  Przecież jest lepiej dla producenta, że nie dostanie kasy przed zakończeniem produkcji...
  15
 • avatar
  XaRaDaS
  "Producent zapewnia, iż nie będzie wiązało się to ze zwiększonymi wydatkami"

  Czyli co ? Za pierwszy sezon zapłacimy 150 zł. a za kolejne po 100 zł. ? zwiększonego wydatku nie będzie, bo przecież tańsze niż pierwszy "sezon" :D
  4
 • avatar
  Dragonik
  Zidiociali gracze którzy muszą grać już nie będą patrzeć na cenę.
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  gra bedzie genialna bo ostatni gameplay ewudentnie to pokazal. niestety wydawca robi sobie jaja... 7 misji?
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak patrzę na The Walking Dead, które też było podzielone na sezony i cenę 23€/sezon razy 5 części, w 3 lata po premierze, to chyba jest jasne po co dzielić grę na "sezony"...
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Hitman wysłany do zabicia portfeli i kont bankowych graczy.
  3
 • avatar
  Nullmaruzero
  7 misji. Niektóre gry tyle miały w wersjach demo. Sezony... Ale wymyślili... W takim razie niech recenzenci oceny dla tej gry też dzielą przez liczbę sezonów które mają wyjść.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak udostępnia tylko część misji i lokacji to jest to w jakimś sensie early access. Nie wiem jak inni ale ja wspierać portfelem produkcję to mogę w przypadku takiego projektu jak Star Citizen, a nie prawdopodobnie kolejnego typowo mainstreamowego przeciętniaka.
  2
 • avatar
  prime27pl
  Ludzie wy macie z tymi sezonami ? no ręce opadają ...nie mozna zrobić normalnej " całej " gry ?
  1
 • avatar
  Helldriver
  A ja zainwestuje w te gre przd 8 grudnia.Bede z językiem na brodzie czekał na nowe poziomy kiedy skonczę tą niby podstawke..Ogólnie to bedzie taki dreszczyk emocji,a co to będa za misje,a czym zaskoczą gracza,jak dalej rozwinie sie fabuła itd.I to oczekiwanie akurat w zime kiedy jest czas na granie,dlugie wieczory w ciepłym domu z nowym Hitmanem.Czego chciec więcej.
  -4