• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje Sztab - miejsce, które zapewne odwiedzisz
Gry

Nowy zwiastun Call of Duty: WWII prezentuje Sztab - miejsce, które zapewne odwiedzisz

przeczytasz w 1 min.

Sztab to społecznościowa przestrzeń, która zapewniać ma graczom bawiącym się przy Call of Duty: WWII szereg atrakcji.

Call of Duty: WWII ma szanse na naprawdę ogromny sukces. Najwięksi fani serii bez wątpienia po ten tytuł sięgną, ale podobnie uczynić mogą nawet ci, którzy przestali już wierzyć w Activision (i podległe mu studia). Powrót do czasów II wojny światowej i kilka nowości to zestaw, który brzmi nader kusząco.

Najnowszy zwiastun gry prezentuje Sztab. To miejsce, które większość graczy najprawdopodobniej odwiedzi. Być może niektórzy tylko z ciekawości, ale inni już w konkretnym celu. O czym tutaj mowa? O społecznościowej przestrzeni, która da graczom większe niż kiedykolwiek możliwości interakcji. Prócz sposobności do komunikowania się, Sztab da też szansę na podnoszenie swoich umiejętności i zdobywanie odznaczeń.

„Rozgrzej się na strzelnicy, udowodnij swoją wartość w pojedynkach na arenie, oglądaj na żywo mecze esportowe w kinie i obsługuj działa przeciwlotnicze, by zdobywać nagrody. To i wiele więcej w pierwszej dedykowanej przestrzeni społecznościowej dla Call of Duty. Prezentujemy Sztab, który będzie dostępny w trybie wieloosobowym Call of Duty: WWII od 3 listopada.”


Jak już zostało wspomniane, premiera Call of Duty: WWII odbędzie się 3 listopada. Warto jednak pamiętać, że twórcy zaplanowali beta testy. Niestety, będą miały one charakter zamknięty. O szczegółach pisaliśmy już jakiś czas temu.

Źródło: Call of Duty

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ShifteD
  1
  jeden komentarz rozpoczyna gównoburzę i nikt nawet nie skomentuje samego produktu :)

  Ja czekam na te gierke, chetnie popykam mimo że grafa ssie ;]
  • avatar
   Detrioux
   0
   Jak mnie to denerwuje jak AMERYKA jest ciągle n.1 w każdej grze. W takiej tematyce jak WWII Polska powinna zająć najważniejsze miejsce. Niemcy Rosja Francja Brytania a nie Amerykanie którzy lekko się otarli o II wojnę światową.