• benchmark.pl
  • Gry
  • Hakowanie umysłów rozpocznie się w sierpniu - Observer na ostatniej prostej
Gry

Hakowanie umysłów rozpocznie się w sierpniu - Observer na ostatniej prostej

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Observer odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Ten psychologiczny horror to jedna z najlepiej zapowiadających się polskich produkcji.

Observer to jedna z najbardziej intrygujących produkcji, których premiera została zaplanowana na ten rok. Teraz dowiedzieliśmy się, że ten horror psychologiczny zostanie przekazany graczom już niedługo, bo w przyszłym miesiącu.

Nowe dzieło ekipy Bloober Team (odpowiedzialnej wcześniej za Layers of Fear) przeniesie nas do roku 2084 i przedstawi Kraków pełen hologramów i ludzi z implantami neuronowymi, których umysły są podatne na hakowanie.

Skanowaniem umysłów zajmuje się elitarna jednostka Observerów, a jednym z jej członków jest Daniel Lazarski, czyli nasz protagonista. Jego celem jest odnalezienie zaginionego syna. Twórcy obiecują mocną fabułę, ciężki klimat i (ma się rozumieć) nietypową rozgrywkę.

Ekipa Bloober Team poinformowała dzisiaj, że w roli Lazarskiego usłyszymy i zobaczymy samego… Rutgera Hauera, którego miłośnikom cyberpunkowych klimatów przedstawiać raczej nie trzeba. Od niedawna wiemy, że w obsadzie znajduje się też polski aktor Arkadiusz Jakubik.

A teraz czas na informację najważniejszą. Otóż gra Observer pojawi się na rynku już 15 sierpnia 2017 roku. Data ta dotyczy każdej z trzech wersji: na PC (z systemami Windows, macOS i Linux), PlayStation 4Xbox One, przy czym tylko ta pierwsza otrzyma edycję pudełkową.

Na koniec – zwiastun:

Źródło: Bloober Team

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    darioz
    -4
    Gra pewnie będzie symulatorem jak ich ostatnie dzieło. Czyli symulatorem otwierania drzwi ha ha ha haaaaaa!