Oprogramowanie

Office 2010 wyciekł do sieci. Kolejny beta-produkt Microsoft krąży w sieci

przeczytasz w 1 min.

Niedawno do sieci wyciekł najnowszy build testowy pakietu biurowego Microsoft Office 2010 który nosi numer 14.0.4006.1010. Wygląda na to, że ktoś blisko współpracujący z Microsoft nie może dotrzymać powierzonej tajemnicy. Sytuacja Office'a budzi wyraźne skojarzenia z problemem wyciekania kolejnych beta wersji systemu Windows 7.

Serwis cnet.com udostępnił 30 zrzutów ekranowych z nowego pakietu biurowego. Dzięki temu można się trochę przyjrzeć nowemu Officowi. W porównaniu do wersji 2007, został lekko zmieniony layout. To jednak tylko szczegół.

Przypominamy, że oficjalny program Beta zaczyna się pod koniec lipca.

Źródło: cnet.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _nick_
  0
  Lojalni beta-testerzy ;]
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Niedawno czytałem o tym, że słabnie zainteresowanie Officem. Główny powód jest taki, że wersje XP/2003 wszystkim wystarczą a kolejne nie są do niczego potrzebne z racji braku rewolucyjnych rozwiązań. Dlatego z dużym prawdopodobieństwem mozna stwierdzić, że ten "wyciek" to raczej zagrywka marketingowa na którą łąpią się ludzie jak karpie na haczyk :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Może twórcy oprogramowania powinni się zacząć ubezpieczać od wycieków do sieci. Wtedy takie ekscesy nie byłyby tak nagłaśniane. Twórcy byliby szczęśliwsi. No i byłoby mniej propagandy typu "Wyciekło kolejne oprogramowanie do sieci. Uwaga, gdyż jest zawirusowane." A jakby wszczęto postępowanie w sprawie źródła wycieku to wynik mógłby się okazać bardzo interesujący.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Uzytkownicy nie biznesowi, nie chcac byc na bakier z prawem i tak skorzystaja z open office ;) go go m$ - ciekawe kiedy wpadna na pomysl DX12,13? ktory bedzie wymagal zainstalowanego offica, zeby ten pakiet sie jakos sprzedawal ^^.
     • avatar
      Private_92
      0
      Już się nie mogę doczekać kiedy będę to MIAŁ !!