Filmy / seriale / VOD

Polskie sci-fi w odcinkach - Otwórz oczy na zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Otwórz oczy to polski serial Netflix, w którym nie zabraknie elementów science fiction. Zobacz pierwszy zwiastun i przygotuj się na premierę, która odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Na razie więcej nie wiemy niż wiemy na jej temat, ale ze strzępków informacji wynika, że ta ciekawie zapowiadająca się nowość NetfflixOtwórz oczy to serial science fiction w konwencji thrillera psychologicznego. W kolejnych odcinkach będziemy obserwować, jak nastolatka z zanikami pamięci próbuje odzyskać władze nad swoim umysłem, poddając się niekonwencjonalnej terapii w klinice zaburzeń pamięci. Przy okazji jednak odkryje coś, co zmieni jej myślenie o 180 stopni. 

Zobacz zwiastun Otwórz oczy – polskiego serialu Netflix:

Bez wielkich nazwisk, ale z dużym potencjałem 

W protagonistkę imieniem Julka wcieli się (debiutująca w tak dużej roli) Maria Wawreniuk. Oprócz niej na ekranie pojawią się między innymi Ignacy Liss, Marcin Czarnik i Wojciech Dolatowski. Za scenariusz odpowiadają Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milenta Dutkowska i Klara Kochańska, a duet reżyserski tworzą Anna Jadowska (znana z takich produkcji jak Erotica 2022 i Dzikie róże) oraz Adrian Panek (w którego dorobku znajdują się Wilkołak i Daas). 

Jak opowiada ten ostatni, „Julka to bardzo współczesna bohaterka, która próbuje rozwiązać zagadkę swojej tożsamości i świata, w którym się znalazła. Musi zmierzyć się z kłamstwem i manipulacją, żeby odkryć prawdę. Jej historia jest pełna napięcia i kolejnych zwrotów akcji. To wyjątkowy projekt łączący gatunki, które bardzo cenię: romans, horror, film gotycki, oraz kino mystery, drogi i akcji czy teenage drama. Mieliśmy wielką frajdę kręcąc tę historię!”.

Kiedy premiera Otwórz oczy? To kolejna polska produkcja na Netflix

Serial Otwórz oczy zadebiutuje na Netflix już 25 sierpnia. To kolejna polska produkcja w katalogu tej usługi – po 1983, W głębi lasu, Rojst ‘97, Erotica 2022 czy Sexify. Jak oceniasz filmy i seriale „made in Poland” spod znaku „Netflix Originals”?

Źródło: Netflix Polska, informacja własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sakkra
  7
  mogli by zrobić serial Seksmisja :D to byłby hit :D
  • avatar
   MaNiAc
   5
   Mam pytanie czy mam problem ze słuchem? czy w prawie każdym polskim filmie dźwięk jest tak [email protected]#[email protected]$ny?
   • avatar
    rad_m
    3
    Anna Jadowska (znana z takich produkcji jak Erotica 2022 i Dzikie róże)
    Przecież "Erotica 2022" to było jakieś feministyczne gówno. Ledwo dałem radę to oglądnąć i mocno żałowałem straconego czasu. Jeśli to będzie na podobnym poziomie... to radzę nie oglądać, przed sprawdzeniem opinii :/
    • avatar
     youkai20
     1
     Come now, little one. Open up your eyes!
     • avatar
      pawluto
      1
      Teaser odrzuca od filmu - No jak już na początku mamy minus to co będzie dalej ???
      Na razie nie zachęcają do oglądania...